Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Seznamka

Dlouholetý manželský pár hledá BI ženu na diskretni dlouhodobé intimní přatelství v okolí Kladna Kralup nebo Slaného. Najdeme?

Pohodový štíhlý zdravý normální pár SŠ 49 a SŠ 57 hledá a nabízí uspokojení ženě. Vše dohodou, jsme dospělí. Kdo hledá, najde?:-) Když ne teď, tak kdy? :-) I teď může být něco poprvé.:-)J Proč ne? :-) Jsme tu jen jednou.:-) Jsme mazliví, a Ty? :-) Musí být něco podmínkou? Snad jen vzájemné sympatie? Oboustranná diskrétnost samozřejmostí. Předem káva? Co nabízíme, hledáme. Zn: poprvé

Panove muj chlap me to dela skvele , ale chci jeste jednoho pekne vybaveneho do trojky....vek max do 42...foto nutne....

Mám jedno tajné přání nenašel by se tu pár který by mi dal poslechnout přes tel jak se miluji prožívají rozkoš první může být muž nebo obráceně záleží kdo bude dřív.Dekuji za odpověď.

Ahoj jsme milenecký pár já45sš on 50vš . Rádi bychom našli paní přiměřeného věku, která by chtěla vyzkoušet milování ve třech.

Ahoj , hledáme přijemnou , hezkou ženu / dívku 25-40 let na společné milování , mazlení a intimnosti. Nejde nám o žádnou š...u a pod. , ale v první řadě o krásné milování s něžnostmi. Jestli to bude časem třeba i vášnivě divoké se uvidí :) ....Pravdě podobnost , že najdeme , asi moc velká není , ale ...ale o kdyby:) najdeme?

Jsme pár, ona/46 a on/53.Hledáme pár kde žena je zkušená bi v milování s ženou.Máme představu o milování žen spolu a partneři by se dívali.Pokud má někdo takovou představu a chce to vyzkoušet tak budeme rádi za odpověď.Brno a okolí či jihomoravský kraj.

Pár štíhlých postav ona 45 on 55 by rádi poznali štíhlý pár ona bi výhodou na věku nezalezi

Partnerská dvojice 50+ hledá submisivní ženu podobného věku, která je ochotna se aktivně zapojit do oživení sexuálního života ve třech. Zveme tě na kávu, abychom se poznali a zjistili vzájemné sympatie. Profesionálky , prosím, nepište.

Jsme normální sympatičtí oplácaní manželé 46 a 40 let ( on hetero, ona bi) a hledáme příjemnou ženu přiměřeného věku a postav, nejlépe z Prahy nebo blízkém okolí na příjemné chvilky a zábavu. Jelikož jsme bez zkušeností. Nebráníme se nápadům na oživení. Neláká nás BDSM a jiné tvrdé praktiky. Vzájemné sympatie a výměna fotek samozřejmostí. Jde nám spíše o dlouhodobou známost, nebráníme se ničemu