Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : Seznamka

Ahoj, muž 65 let rad se seznami s parem krery by mě přibral mezi sebe do trojky, věk nerozhodje žena boubelka vitana.

Turistika

Tři staří kamarádi , všichni přes 50sát let , stále při chuti a stále mající rádi sex a hezké chvíle hledají .. Slečnu , paní , babičku která to má ještě ráda a chce zkusit i něco netradičního . Jasně že jde inzerát možná formulovat i jinak , nám se to dnes líbí ale takhle .. Ozveš se ?

Najdu pár, který hledá staršího, prý sympaťáka do trojky, nebo před mužem se ženou? Diskrétnost, čistota, úroveň. Těší se 19/5...Dlouhodobě, přátelé s výhodami..

Hledám manželský nebo i milenecký pár pro hezké a dlouhodobé přátelství. Můžeme posedět nebo se někam podívat, můžeme zažít i společné hezké chvilky.

MužOn hledá pár Praha

TOP  16.7.2019

Rád bych našel pár který hledá rodinného pritele

Skvělá příležitost diskrétních setkávaní párů 50+. Můžete objevit tajemství intimních přání, s jinými lidmi v pokročilém věku. Právě tady máte možnost udělat ten první krok, ke kterému jste doposud nenašli odvahu. Diskrétnost, zdraví, slušnost je základní podmínkou. Dopřejte si úžasný relax, o kterém jste zatím jenom snili. Je zde i šance pro toužící samotné ženy 50 + , které mají chuť se odreagovat.

Muž 50 let hledám pár seniorů 65 let a vice

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Beroun

Skvělá příležitost diskrétních setkávaní párů 50+. Splnění tajných intimních přání mnohých z vás v pokročilém věku. Tady máte možnost udělat ten první krok, ke kterému jste doposud nenašli odvahu. Diskrétnost, zdraví, slušnost je základní podmínkou. Dopřejte si úžasný relax, o kterém jste zatím jenom snili.

Muž 50 let hledám per seniorů okolo 70 let

Skvělá příležitost pro intimní setkávaní párů 50+. Splnění tajných intimních přání mnohých z vás v pokročilém věku. Tady máte možnost udělat ten první krok ke kterému jste doposud nenašli odvahu. Diskrétnost, zdraví, slušnost je základní podmínkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Beroun