Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá pár : Výměna partnerů : Plzeň

Skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhly pár i starší který se nebrání nahotě v soukromí. Rád se k vám přidám jako kamarád, přítel bez narušení soukromí. Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní vztah schůzky pouze u vás. Bydlím s rodiči. Budu se těšit na odpověď i z okolí PLZNĚ. Děkuji. Pa..

Hledám ženu z Plzenska, na vzhledu a postavě nezáleží, ale na chuti ano :). Věk raději 45 a víc ale není podmínkou. Dlouhodobější vztah vítán. Diskrétně. Najdu? Více o mě zde: https://www.amateri.com/cs/lide/156179/ZDENEK72

Hledám dominantní par do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdraví.

Svobodný stihly46/168/68 kg pohodový skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhlý pár i starší kteří jsou také sami a též hledaji spestreni něžné erotiky, něžné doteky a hlazení nahého těla ve všech polohách. Též mě láká kdo by mě naplacal na zadek? Najdeme se? Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Nemusíte se ničeho obávat-uplna pohoda. Pište kdykoliv a otevřené. Budu se těšit i z okolí PLZNĚ. Děkuji. Pa..

Ahoj, je tady sympatický pár, který by rád našel muže k uskutečnění svých tužeb a fantazií? Jste cuckold, nebo vás jen vzrušuje představa, že jste sledováni někým, kdo smí dělat jen to, co mu sami dovolíte? Chcete stejně jako já svoje fantazie změnit v ještě hezčí skutečnost? Zkusíme se pomalu, bez tlačení na pilu seznamovat, nezávazně si o všem popovídat, ochutnat dotyky, vzájemnou chemii? Setkat se? Pokud to stejně jako já už konečně myslíte vážně, rád vás pozná zdravý, normální a štíhlý muž.