Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá pár : Výměna partnerů : Ostrava

Hledám pár k občasným intim schůzkám .Ideálně Opava ,Ostrava
Ahoj , hledám pár z Ostravy a okolí , k relaxu , posezení , . Pepík
Jste starší nad 55 let a nudíte se? Rádi koukáte a také si sáhnete? Na přání se před vámi svléknu do naha, předvedu svou dlouhou onanii a nechám se jakkoliv u toho osahávat, bi zameření vítáno, podržím v jakékoliv poloze pro vaše pobavení. Můžete cokoliv i robertka. Budu vaší diskrétní hračkou.
An. pasív středních let hledá starší dominantní pár. Na přání se svléknu do naha a podržím v jakékoliv poloze pro vaše pobavení. Můžete cokoliv. Budu vaší diskrétní hračkou.
Ahoj, žena nebo pár z Ostravy a okolí..? Pokec, kamarádství a dál se ukáže..
Ahoj, já 44 BI tady hledám dvě BI holky nebo dva BI kluky na společné řádění :-).
Ahoj, již delší dobu mne láká představa přidat se k páru a orálně uspokojovat ženu, případně oba partnery. Najdu tady sympatický pár, ke kterému bych se mohl přidat? Já prý pohledný sympaťák. Zdraví a diskrétnost podmínkou...
Diskrétní zralý muž, domácí přítel – najdu ženu, nebo i pár, kde je muž praktikující kandaulista, nebo ještě lépe cuckold ? Trvalejší vztah založený na uspokojování Tvé partnerky. Máte-li v tom oba jasno, rád Vás poznám. Nejsem BI! Jen oblast OV,HA,ČT,FM,NJ. Komerční nabídky, bláboly nedospělých a nezrálých jedinců mne neinteresují.
Ahoj je mi 21 let jsem fajn a v pohodě chlap:-) hledám si uživani ve třech bydlim sam takže zazemí mam na dovádění pro bližši info stači napsat:-)
Hledam sexuchtivý pár (klidně i zralý nebo kypřejší postavy), kde se ON chce zblízka divat, jak si budu hrát s jeho ženou a pak se třeba přidá. Jsem pro každou špatnost, mam rád pěknou ližbu, sání pošteváčka, ji na koníka, zezadu, 69, mezi prsa, er. hry, výstřiky semene, focení. A co vy? Toužím zkusit vše, co se ve třech okusit dá. Ostrava a okolí.