Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů

Z celých Sč postrádám vás manželský nekuřácký(jen cigaret)pár s pravidelnou chutí se mít bezpečný sex se mnou.Nebo jen žena na mazlení, vzájemně se udělat, nic víc.Nejsem žádný vyprahlý odložený loudil, jen poněkud více náruživý 57/180/16+6, 5 pravidelně hladce holený.

Ahoj, rád poznám par, kde by jsme se postupně seznámili a objevovali společnou nahotu, pár který rád předvede svoji hezčí polovičku.

Netoulá se tady pohodovy pár, který už ví co chce a hledá diskrétního rodinného kamaráda? Jsem čistě hetero pohodový 39letý muž všestranných zájmů, který by rád našel takový pár na občasné příjemné chvíle se vším všudy. Rád si ji budu za příjemné chvíle, její orgasmy hezky hýčkat. Jen seriozně prosím.

Ahoj, muž 65 let se rad seznami s manželskym parem na dovaděni ve třech i jako rodiny přitel. Žena prsata boubelka vitana. Praha, Beroun, Dobřiš

Hledám pár pro sex ve třech. Přátelství, které bude založené hlavně na důvěře, zdraví a respektu k vzájemnému soukromí. Jsem 186cm vysoký, sportovní postavy, 43 let.

Hledám příjemný pár bez fo. Pár na kterej se můžu dívat při souloži nebo nahoceni. Ostrava, Bruntál a kolem.

Hledám pár, kde muž je trochu bi na trvalejší kamarádský vztah společné vzrušení a sex, možností je mnoho.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha

Najde se pár 50-70 let, nekuřáci, ne bi, pro společné něžné uspokojování Vaší ženy? Praha a blízké okolí, nejlépe ve všední dny odpoledne. Hezký den. Tomáš

Potřebuje někdo pomoci se svou nezbednou manželkou ? Jestli ano, dej vědět. Kluci si mají pomáhat :)

Hledám pár co by rád k sobě třetího i jen jako diváka, mám problém s erekcí ale se vším ostatním pro potěšení ženy rád pomůžu, diskrétnost, čistotu a zdraví zaručuji bez narušení soukromí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha