Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pár hledá jeho : Výměna partnerů

PÁR PO 50L.HLEDÁ MUŽE DO TROJKY.JEN VÁŽNĚ.

Pár stř. věku eroticky založený hledá touto cestou solventního a inteligentního muže u kterého by ev. na čas i bydleli k vzájemné spokojenosti a vzrušujícím okamžikům. Těšíme se na milou odpověď a foto celé postavy, usnadní tak výběr. Ahoj F+J.

Hledáme muže s časem přes den a vlastními prostory, kam občas přivezu svoji čubku, a společnými silami ji pořádně rozděláme. Ty s pěkným, nejlépe silným M, budeš upřednostněn. Vše je na domluvě.

Manželé oba VŠ, 55 a 54 let , plnoštíhlých postav, ona velká prsa , hledají rodinného přítele k trvalejšímu přátelství a uspokojování ženy. Na věku ani postavě nezáleží, důležité jsou zdraví, diskrétnost, čistota a úroveň.

Co začít tím že nás mladý kluk 25-35 pozve k sobě a udělá mé ženě masáž celého těla, pouze v boxerkach nebo nahý. U toho ji bude svádět až do stavu že to skončí trojkou? Najde se tady takový s vlastním zázemím? Kdyby tady tokovy byl tak prosíme ať napíše, věk, váhu, výšku a co má rád a zda by měl podobnou představu a jakou. Děkujeme

Manželský pár on 60, ona 45 hledají pohledného kluka, muže na reálný sex ve třech ve středu 4.3. Sex by proběhl v Ostravě na hotelu po 20 hod.

Hledá se bi masér jako překvapení pro ženu z našeho páru. Věk 25-35 a vlastní zázemí jsou podmínky.

Ahoj, s partnerkou hledáme kamaráda na občasné intimní schůzky. Já 55let, přítelkyně 36 let. Budeme se těšit na seznámení.

Hledám milence pro dlouhodobý vztah, který se bude se mnou milovat před mým mužem a ve třech. Nejlépe mezi 30-40, foto nutné.

Hledám do trojky se svoji šikovnou a hezkou přítelkyni 32/165 mladého a sympatického muže 16 - 24 let. Nemusíš mít žádné zkušenosti, naopak nezkušený a panic je vítán. Přítelkyně tě skvěle zaučí. Zaručujeme diskrétnost. Požadujeme čistotu a zdraví. Starší, prosíme, nepište. Uveďte, prosím, pro rychlou komunikaci svůj email.