Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá jeho : Výměna partnerů

Pár stř. věku eroticky založený hledá touto cestou solventního a inteligentního muže u kterého by ev. na čas i bydleli k vzájemné spokojenosti a vzrušujícím okamžikům. Těšíme se na milou odpověď a foto celé postavy, usnadní tak výběr. Ahoj F+J.

Manželé oba VŠ, 55 a 54 let , plnoštíhlých postav, ona velká prsa , hledají rodinného přítele k trvalejšímu přátelství a uspokojování ženy. Na věku ani postavě nezáleží, důležité jsou zdraví, diskrétnost, čistota a úroveň.

Co začít tím že nás mladý kluk 25-35 pozve k sobě a udělá mé ženě masáž celého těla, pouze v boxerkach nebo nahý. U toho ji bude svádět až do stavu že to skončí trojkou? Najde se tady takový s vlastním zázemím? Kdyby tady tokovy byl tak prosíme ať napíše, věk, váhu, výšku a co má rád a zda by měl podobnou představu a jakou. Děkujeme

Manželský pár on 60, ona 45 hledají pohledného kluka, muže na reálný sex ve třech ve středu 4.3. Sex by proběhl v Ostravě na hotelu po 20 hod.

Hledá se bi masér jako překvapení pro ženu z našeho páru. Věk 25-35 a vlastní zázemí jsou podmínky.

Ahoj, s partnerkou hledáme kamaráda na občasné intimní schůzky. Já 55let, přítelkyně 36 let. Budeme se těšit na seznámení.

Manželé senioři úroveň zdraví čistota rozum bezproblémoví si ještě chtějí užít sexu s přítelem který má ještě chuť na sex ve třech pravidelně a preferujeme trvalejší vztah.Mírné bi nevadí ale není podmínkou.Prosíme pošlete foto a představy my na oplátku to samé a jestli budou prvotní sympatie dáme kafíčko a domluvíme setkání.Váš věk kolem 63-70.Máme prostě chuť si ještě zařádit ale i normální přatelstv k tomu na mail Dík a těšíme se

Pro svou pohlednou manželku SŠ 53/170/50/3 hledam mladšího muže, nejlepe do 35 let, k pravidelným trvalejsim schuzkam. Více mailem. Zazemi podmínkou.

Manželský pár m.54.ž.44. hledá sympatického může na krásné hrátky do 50 let... může být i trochu bi...

Pohodoví manželé středního věku hledají pohledného kultivovaného mladíka do 40 let s alespoň trošku dobrou výbavou na společný sex.