Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pár hledá jeho : Výměna partnerů

Dominantní Pán a jeho poslušná čubka, přijmou ke svým hrátkám, muže na jisté úrovni. Subce je 45 let, silnější postavy, hodně vydrží a je stále vlhká.

Manželé 60 a 65 hledají štíhlejšího partnera 60-70 na sexíček ale i pro pokec kamarádstvi a zábavu.Jsme bezproblémoví tolerantní zdraví a čistotní.Už jsme to také dříve zkusili a líbilo se nám to.Jsme ještě pohlední a mladšího vzezření ona štíhlá bond.Každý si může užít podle svého se souhlasem toho druhého.Ženě by větší M nevadilo a já mohu trochu bi ale není to podmínkou a jsem tak trochu voyer.Je možno i bez mé osoby když budu někdy zaneprázdněn.Přivítáme foto civil i hambaté výměnou.Tak pa

Ahoj, chcete si zpestřit vaše společné intimní chvíle? Možná by se navýšil váš prožitek a vzrušení přítomností další osoby. Bylo by mi potěšením být tohoto osobně přítomen. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. Pevná pravidla a limity určíte samozřejmě Vy a já je budu respektovat. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost. Jsem mobilní, přijedu kamkoliv.

Manželé senioři úroveň zdraví čistota rozum bezproblémoví si ještě chtějí užít sexu s přítelem který má ještě chuť na sex ve třech pravidelně a preferujeme trvalejší vztah.Mírné bi nevadí ale není podmínkou.Prosíme pošlete foto a představy my na oplátku to samé a jestli budou prvotní sympatie dáme kafíčko a domluvíme setkání.Váš věk kolem 63-70.Máme prostě chuť si ještě zařádit ale i normální přatelstv k tomu na mail Dík a těšíme se

Pro svou pohlednou manželku SŠ 53/170/50/3 hledam mladšího muže, nejlepe do 35 let, k pravidelným trvalejsim schuzkam. Více mailem. Zazemi podmínkou.

Najde se tu skutecny charakter, komunikativni , sympat. a vzdelaný clovek na dlouhodobé kamaradství i intimni vztah ve 3? Jen s vl.prostory? Sauna, FKK, sport, kultura, priroda, tanec.38-50 let. Nejl. bez vl. vztahu.Hleda někdo neco podobného?

Dědeček s babičkou od Kutné Hory, oba BI, ona baculka hledají osamělého BI muže staršího 38 let s M min 18/5, který by k nám jezdil často na víkendy a jiné dny volna. Hledáme BI rodinného přítele, kamaráda, pomocníka a výkonného milence. Hledáme někoho z dostupné vzdálenosti, mírně perv, poslušného, né pasivního bez finančních zájmů. Nezávazná schůzka napoví více. Prosíme pouze korektní nabídky.