Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pár hledá ji : Výměna partnerů

Seniorský manželský pár, by rád poznal podobný, který by rád společné setkávání a i milování s výměnou.případně jen ženu Malenovice a okolí.Nějakou zkušenost již máme.Já jsem bi.přírodní, manžel jen hetero s větším.

Sportovně založený pár středního věku, oba VŠ, hledá společně rodinnou lehce BI přítelkyni pro oba. Nehledáme ani profesionálku, ani rozptýlení na jednu-dvě noci, ale prima štíhlou, též sportovně založenou kamarádku na dlouhodobé přátelství, na kolo, lyže, na výlety, ale též i na společný sex.

Hledám k nám veselou a myslí svobodnou kamarádku do trojky. Já 55/180 sš, ona 39/170 vš., normálních postav, bez zkušenosti v 3. Pokud jsi bi a máš zájem ukázat mé, se ženou nezkušené přítelkyni intimitu žž, pak i mžž, budu rád. Jde nám o i kamarádský vztah, zkušenosti v 3 nemáme. Žena, dívka může být normální postava/ štíhlejší, do 45 let. Můžeme dojet, diskrétnost, zdraví, slušnost. Prosím, jen ženy, klidně bez zkušeností, i stydlivé, ale veselé. Další info @.

Hledáme Bi ženu(muže být I pár) která by se s námi trvalé scházela a trávila i víkendy.

Dva dominantní, jedna submisivní bi, 35 štíhlá, hledají sub bi ženu.

Sympatický pár hledá ženu ona 50 veliká prsa on 52 let máme rádi sex zdraví a čistota podmínkou jestli chceš zažít příjemné chvilky moc rádi tě přivítáme a budeme tě rozmazlovat

Jsme pár muž 60, žena 40. Hledáme ženu, která by se k nám ráda přidala.