Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá pár : Výměna partnerůHlavní město Praha

Ahoj, jsme milenecky par, on 49 VS, ona 45 SS a hledame podobny par, ktery by take chtel zkusit neco hezkeho ve ctyrech :). Nebojte se, odepiseme vsem.

Jsme solidní pár (kamarádi , ona 39, on 45) a hledáme pár na občasné schůzky a trávení fajn času společně. Jsme přesvědčeni že chceme sex ve čtyřech, ale jelikož jsme v tomto směru nezkušení, tak pozvolna a ne hned nějakou divočinu ??. Vzájemné sympatie a chemie nutná. Uvítáme vaše prostory ke schůzkám. Foto a seznamovací schůzka napoví. Více si povíme třeba v mailu. Jen vážně a seriózně.

Jsme pár 61, 63 štíhlí. Hledáme pár na společná příjemná setkávání. Především přes den. Výměna není nutnost. Vše podle dohody aby souhlasili všichni zúčastnění.

Ahoj sme 28 letý atraktivni par co by rad zkusil něco nového. Hledáme nějaký krásný milý pár který má taky stejné choutky . Diskretnost nutná .

Milenecký pár (ona 54, on 56) by rád poznal diskrétní pár na krásné chvíle ve čtyřech s výměnou. Ona i on lehce Bi.

Jsme par ona 31 on 44 a hledáme prozatím par na vzájemnou výměnu fotek a videí.....pozdější setkání možné...

Jsme pár, ona štíhlá bisex. 38/170/5 a on 52/181 a hledáme sympatický pár z Prahy pro vzájemnou výměnu partnerů. DIskrétnost, čistota a zdraví podmínkou. Schůzky jen přes pracovní den. Prosíme napište pro rychlou komunikaci svůj e-mail. Děkujeme.

Manželé krátce po šedesátce, se zájmem o sex, se rádi seznámí s podobným párem z Prahy a okolí. Ona 162/70/3 On182/83/16.

Milenecký pár (ona 43, on 49) by rád poznal pár na na krásné chvíle ve 4 s výměnou. Ona lehce Bi...Myslíme to vážně, pisálky a virtuální vztah nehledáme!!!

Sympatický milenecký pár, ONA 46/170, střední postavy, ON 50/182, štíhlé postavy by rád poznal podobně smýšlející sympatický pár na dlouhodobé přátelství a na vše hezké společné dovádění, které by naplnilo nás všechny. Zdraví, čistota a diskrétnost samozřejmostí. Neváhejte se ozvat, těšíme se na vaše odpovědi