Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá pár : Výměna partnerů : České Budějovice

Ahoj najdeme fajn pár submisivni či kandaul pár k setkáváni Třebonsko u nás ona bi on jemně bi dom

Ahojky, jsme sympatický pár štíhlé postavy, muž sportovní postavy, 48/47 let. Máme již dospělé děti a hledáme podobný pár stejného či mladšího věku, sympaťáky se smyslem pro humor , na společně trávený čas, výlety, sport, společná dovolen atp. Po určité době, při větších vzájemných sympatií je i možný společný intimnější vztah, ale bez výměny a ne BI Ale erotika není podmínkou. Vše jen pouze na společné dohodě. Prosím jen seriózní nabídky a orientační foto. Též zašlem. Napíšeme si a uvidíme.

Ahoj , jsme jsme pár, štíhlí, snad aktivní předčtyřicátníci , doma ještě předškolák a předškolkař...Hledáme tady spíš kamarády -jak pro sebe, tak pro děti. Na výlety na kole, k vodě, pod stan, posezení na zahradě. Vyměnit si můžeme pro začátek pár řádek o sobě , možná ještě fotky. Když u nás zůstanete přes noc , tak nemusíte zavírat dveře . To je vše co můžeme nabídnout. Jestli vám to není málo, ozvěte se, léto je v polovině.

Sympatický manželský pár (41/39) s odrostlejšími dětmi hledá věkově podobný pár na společné trávení volného času (výlety, dovolené, společenské události...). V případě vzájemných sympatií se nebráníme intimnějšímu přátelství, ale není to hlavní cíl seznámení. Prosíme pouze seriózní nabídky.

Sympatický pár hledá podobný pár ve věku 45+ k erotickým schůzkám. Rozhodnou vzájemné sympatie, které jsou pro nás důležité.

Jsme pár a rádi bychom našli jiný pár pro zpestření našeho sexuálního života. Výměna i čtyřka.