Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá pár : Výměna partnerů : Plzeň

Hledáme pár v plzeňska či rokycanska spíše ve věku nad 40 let, ne úplně extroverty a spíše vyšší vzdělání. Máme rádi vše včetně perverzních praktik a hledáme nám podobnou dvojici. Každý pár sám a dívat se anebo všichni dohromady, přičemž bisexualita není zcela jasná, nejspíš by to vyplynulo. Prostory dle dohody, diskrétnost samozřejmá, čím větší ujetiny, tím lepší. Prosíme pouze vážné nabídky od páru. Děkujeme.

Ahoj. Hledáme pohodový pár který ví co chce. Který nehodlá střídat své sexuální partnery. Je zdravý a čistotný. Kterému nevadí baculate ženy. Jsme oba 43 let oba Bi zdravý voňavý a nezkazime žádnou legraci. Jsme z Plzně. Vy prosíme také bisexuální

Pár oba simpatičtí sportovní postavy 46 a 44 let hledá pár, mezi 30 -45 lety, jako dobré společníky, při vzájemných simpatiích i více, ona může být bi. Plzeň, praha a okolí. Rádi vyzkoušíme něco nového. Odpvědi prosím s fotem , i civilní.

Ahoj. Jsme úplně normální 43 letý pár který má rád sex a vše co k tomu patří. Jsme oba bisexuální a hledáme k nám druhy stejně smýšlející pár. Na vše příjemné a hezké. Zdraví, diskrétnost a čistotu požadujeme ale i zaručujeme. Ahoj M a M.