Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : SeznamkaBeroun

Ve zvoleném okrese jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Společné zájmy : Seznamka : Středočeský kraj

Ahoj, pořídil jsem si skútr 125 a rád jezdím po hradech a zámcích nebo prostě jen tak za nosem. Neměl by někdo chuť se přidat? Samozřejmě až bude lepší počasí :-) Jet jako gang :-D

Nová sezóna ťuká na dveře, našla by se tu fajn parťačka na společné chvíle na břehu řeky ? :-)

Hledám podnájemníka/y do společného podnájmu ve vesničce u MB. Byt 3+1 za 14000Kč za vše. Platit na 1/2. Já muž 59 let. Může být muž nebo žena. Možné i 2 ženy kamarádky. Kuchyň zařízená. Ložnice bez nábytku jsou. Zadejte mobil, zavolám Vám.

Pokud znáte laskavou babičku, s diplomem, štíhlou postavou a ochotou přizabít se na kolečkových bruslích, ať se mi prosím ozve.

Dobrý den. Jsem sportovec. Chci se učit česky. Vím rusky a anglicky. Hledám holku na procházky. Můžeš jít do kina a do divadla.

MužHry 31 let Benešov

TOP  23.11.2019

Ahoj holky! Mám takový blbý dotaz ale zajímá mne to. Je tu některá z Vás co hraje Farming simulator po síti? Jinak rád s některou z vás pokecám když se ozvete :-)

Hledám slušnou a pohodovou partnerku, nejlépe inteligentní, která má ráda víkendové výlety obytným autem do přírody, k vodě a není ji cizí rybaření, jakož i dovolená u moře. Partnerku, někdy přiměřeně aktivní, někdy naopak na sluníčku relaxující a tvrdící, že nejlepší sport je kafé a dort. Nejlépe z Mělnicka nebo okolí. Jsem VŠ, 58 let, 176 cm vysoký, pohodový muž.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Ostrava

Hledám VÍLU, jež ráda NAHÁ zahradničí, přitom hrábě neplete si s barovou tyčí ? V kuchyni, na louce u vody i v lese, ráda nahé tělo své na odiv přírodě nese ? Sami spolu ba i s přáteli u deskovek žádný shon, pak zas pinčes, petang nebo badminton.. přitom zná a šeptá něžná slova, při kterých stres i úzkost hluboko se schová.. Citlivá a vnímavá jsi na dotek, neb víš, jaký je to duše lék.. Vím, je Vás asi jako šafránu, co nahé v rose brouzdáte se po ránu, s šálkem kávy s jednou z Vás... Dokončíš ?

Ahoj všichni, hledáme nějaké blázny a nadšence do historie, kterým by nevadilo obléknout na sebe kostým a vyrazit na středověký víkend. :-) Zdeněk

Jmenuji se Zdeněk. Jsem amatérský hráč na doprovodnou kytaru. Na kytaru jsem se naučil sám. Učím se také na foukací harmoniku. Hledám lidi se zájmem o společné hraní a tvorbu pro radost, hráče na cokoliv, zpěváky, textaře. Slaný, Kladno, Praha. Žánry: všechny (folk, pop, rock, metal, dechovka, vážná hudba, rap). Odměna: žádná. Děkuji.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Ostrava