Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka

Ahoj, hledám milou holčinu (15-35), která ráda zpívá a hlavně aspoň trochu zpívat umí . Nepotřebuju superstar, ale jen nazpívat pár písniček. Máš zájem? Napiš a dám ti více informací.

Hledám někoho kdo má společný zájem o psi jako já a jezdil semnou po výstavách a tím mi i vypomohl

MužOstatní 38 let Zlín

TOP  16.3.2019

Najdou se ve Zlínském kraji lidé, co žijí s pocitem, že do této společnosti tak úplně nepatří? Co si myslí, že systém je nespravedlivý, tyranský a ničí lidí, svobodu i přírodu? Co se zajímají o obranu slabých a bezmocných i na úrovni ekonomiky a rozdělování bohatství, environmentalistiku, práva menšin, či veganství? A cítí se svými názory sami a chtěli by se sdružovat s někým na stejné vlně, chodit na čaj, na kafe, na pivo, podporovat se ve svých postojích a třeba se časem i angažovat?

Ahoj, zkouším i zde najít touto cestou osobu opačného pohlaví, která chce více poznat své já, pravdu a pravou podstatu našeho života a bytí zde, protože podle mě je to základ uvědomění si všeho v této naší sféře. Kým opravdu jsme. K tomu ale nutně potřebujeme bytost s opačnou energií, kterou teď nemám vedle sebe, a tím pádem jsem se trochu zasekl v tomto uvědomění. Je tady žena, která dokáže přistupovat ke všemu bezpodmínečně, otevřeně, empaticky, s nadhledem a patřičným vhledem na toto všechno?

Někdo na společná venčení, socializaci? Aktuálně mám 5 měsíčního psa border kolie, nutně hledáme psí kamarády, aby z něho vyrostl tolerantní a přátelský jedinec. Klidně hromadně ve více lidech a psech. Hlavně víkendy, přes týden je čas velmi nárazově a nepravidelně.

Umíš POIkovát (Točit POI))? Naučiš mě to taky? Nebo se naučíme spolu? Budu moc ráda když se ozves :-) Praha a Ústecký kraj.

ŽenaHry 34 let Praha

TOP  26.2.2019

Hledám někoho kdo rád hraje stolní nebo karetní hry.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy

Jel by někdo se mnou na koncert Traktor do ov v sobotu ?

MužOstatní 35 let Znojmo

TOP  16.2.2019

Najde se tu žena se zájmem o většinou rekreační někdy i svižnější (dle nálady) projížďky na motorce, převážně o víkendech za pěkného počasí? Okres Brno, Znojmo.Používaný stroj je cestovní enduro. Můžete mít vlastní stroj nebo mi můžete dělat spolujezdce (baťůžek).V případě spolujezdce prosím o váhu do 75 kg, s větší zátěží se mi motorka hůř ovládá, raději jezdím bezpečně.Chovám se slušně, nejde mi o žádný čuňačinky a lovení buchet. Rád se seznámím s někým pohodovým ...samotného mě to moc nebaví.

Hledám kamarádku na procházky po Praze (já s kočárem s rok a půl starou dcerou) na kterých bychom procvičovali angličtinu - najde se taková? :) Já zlomila hůl nad kurzy, jsem mírně pokročilá a chtěla bych se mírně rozmluvit :) a hledám někoho, kdo je na tom podobně

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy