Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka

ŽenaAutoMoto 37 let Ostrava

TOP  22.3.2020

Nějaký motorkář, nejlépe cestovní enduro? Společné toulky pro republice i světem?

Najde se tu někdo kdo dělá loveckou kynologii?

ŽenaHry 33 let Liberec

TOP  8.2.2020

Hledám spoluhráče na hraní mmorpg, nedávno jsem začala s BDO ale zatím se nechci vázat a přidávat ke guildě. Přátelé tak trochu odpadli z rodinných důvodů nebo zůstali zakempení ve Warcraftu z rodinných důvodů :)

Muzikanti a herci ahoj! Hledám lidi, se kterýma bych si mohla nezávazně (tzn. bez příslibu nějakého koncertu apod.), zazpívat či zahrát, na stylu až tolik nezáleží. Úplně nejradši bych zkusila muzikál, jazz (něco melodičtějšího), renesanci, baroko, jinak je mi to jedno. Strašně moc chci s někým spontánně zpívat či hrát na něco klávesového, improvizovat. Pokud chcete taky, nebo pokud poradíte, kde hledat, napište mi prosím. Nejsem školená, ale vím, že jsem muzikant od přírody.

Ahoj, ráda bych poznala nastávající maminku nebo klidně už stávající maminku, z Vlašimi nebo okolí. Já mimčo čekám a jsem přímo z Vlašimi. Pokud budeš mít zájem, ozvi se.

ŽenaOstatní 33 let Praha

TOP  12.10.2019

Jsem sportovně založena holka, co ma rada kulturu, akční život, rada zajde do sauny, wellness, miluji hudbu a cestování. Nesnazim lenost, cigarety, aroganci a hloupost .. Od: hledám kamarádku :)

ŽenaJazyky 34 let Brno

TOP  30.9.2019

Výlety v tomto období omezuji na cesty do obchodních center (vím, nemají topení), na Maracaibo a do knihovny MZK a FSS (myslím, že tam také nemají topení). Každopádně hledám příjemnou ženu či příjemného muže ke společné výuce jazyků. Je celkem jedno, na jakém jazyce se dohodneme. Potřebuji angličtinu. Ale "umím" i jiné jazyky včetně několika "mrtvých" a "vyhynulých" a "umírajících" (třeba češtinu):D:D..Zdravím všechny:) rádi zkoušíte nové věci, přijímáte výzvy, chcete se bavit, výhodně nakupovat a případně i vydělávat..? Nechybí vám nadšení, pozitivní myšlení, energie..? Pak hledám právě vás!! Fajn lidi, kteří chtějí žít naplno a hledají cesty, jak svůj život obohatit, zpříjemnit. Pojďme se o tom pobavit. Přeji vám příjemný den.:)