Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : Seznamka

MužOstatní 62 let Praha

TOP  15.9.2019

Za účelem seznámení rád pozvu některou sympatickou ženu na výlet, třeba do některého lázeňského města. jsem pohodový, zabezpečený a stále ještě aktivní muž. A Ty - příjemná, mladší žena která má zájem se seznámit. Domluvíme se?

Přidá se někdo na procházky kolem boleveckých rybníků? Mám kluka westíka, oba jsme přátelští .

MužAutoMoto 61 let Brno

TOP  11.9.2019

Hledám, to co nemám, nemám to co hledám. Najde se trochu hodná a milá žena s pochopením pro motorkáře?Řekněme i víc.Úsměv pro všechny.

ŽenaOstatní 61 let Přerov

TOP  8.9.2019

Ahoj, hledám kdo by mi převezl věci..Munchen-Přerov, potřebovala bych větší auto, snad Avii, nebo dodávku , mám plnou garáž.dekuji.

Hledám kamaráda, který také chytá ryby. Samotnou mi to u vody už nebaví. Najde se ?

Hledám kamaráda který stejně jako já rád fotí přírodu a stále se to učí. Myslím že ve dvou by to bylo lepší, jak to toulání, tak to focení.Je tady stejný "postiženec" jako já ?ŽenaOstatní 63 let Rokycany

TOP  29.8.2019

My - manželé kolem šedesátky hledáme pohodový pár na společné výlety, popovídání, grilování. Přátelé se hledají těžko, ovšem, kdo nezkusí, nenajde. Věk přiměřený. Máme mladického ducha, vypadáme také na méně, máme rádi humor, zvířata, přírodu. Těšíme se na setkání.

MužOstatní Praha

TOP  19.8.2019

Ahoj jmenuje se Daniel, je my 40 let sportovní postavy a hledam slečnu která by neměla podobný zájmy jako já Fitko plavání kolo, procházky posezení z přáteli? Budu se těšit na každý skaz.

MužOstatní 65 let Plzeň

TOP  17.8.2019

Ahoj, hledám milou přítelkyni na společné houbaření v Plzeňském kraji ale i třeba jiné aktivity :-) Najdeme se? Pavel