Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : Seznamka

S někým se vídat, procházky, projížďky na kole ATP.

Kvůli práci potřebuji oživit komunikaci v angličtině. Rád bych poznal příjemnou paní z Prahy, která má podobný zájem.

Chtěla bych se seznámit s mužem který by si šel se mnou zatančit a jel semnou na dovolenou.

Hledám kamarádku, která kreslí, nejraději automatická kresba, ale nemusí být automat. Mám k tomu všechny podmínky doma, mám letní ateliérek. Nejraději z FM, věk je nerozhodující.Ikdyž máš jenom chutˇ kreslit, ale nepraktikuješ, nevadí.Může to být i muž. Moc se těším.

Hladám domáceho kutila v odbore elektronika, elektromechanika, rádioelektrotechnika ktorý by mal záujem o rôzne elektronické súčiastky a mechanické prvky aby sa mi ozval. Popíšeme, pohovoríme, možno nájdeme spoločné témy a tiež môžem zdarma poskytnúť rôzne veci z uvedenej oblasti.

Ahoj. Hledám kamarádku na procházky se psem. Na kole i pěšky co pejsek zvládne, agility i třeba geocaching. prostě příroda ne na pivo :)

Hledám kamaráda, který také chytá ryby. Samotnou mi to u vody už nebaví. Najde se ?ŽenaOstatní 64 let Rokycany

TOP  29.8.2019

My - manželé kolem šedesátky hledáme pohodový pár na společné výlety, popovídání, grilování. Přátelé se hledají těžko, ovšem, kdo nezkusí, nenajde. Věk přiměřený. Máme mladického ducha, vypadáme také na méně, máme rádi humor, zvířata, přírodu. Těšíme se na setkání.

MužOstatní Praha

TOP  19.8.2019

Ahoj jmenuje se Daniel, je my 40 let sportovní postavy a hledam slečnu která by neměla podobný zájmy jako já Fitko plavání kolo, procházky posezení z přáteli? Budu se těšit na každý skaz.

Ráda poznám kamarádku, kamaráda, pro občasný volný čas;kultura, bazén, procházky, pobyty, lázně, moře. ...věk přiměřený. Pouze nekuřaci.