Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Pelhřimov

Ahoj jsem rozvedený a už nechci být sám. Jsem soběstačný, upřímný, snad i šikovný kutil a nehledám seznámení na chvíli. Vím co chci. Hledám ženu které budu moci dát své srdce a ona mi dá to svoje. Hledám tu pravou. Jestli tu jsi ozvi se. Jestli ne aspoň jsem to zkusil.

SŠ 63/162 nekuř., štíhlejší stř. postavy s vl. bydlením hledá muže, který utekl nebo chce utéct od města. Sen: chaloupka v přírodě - kdekoliv. Kutil, nekuřák štíhl. post., který má chuť si hrát? Klidně můžeš být o něco mladší.

Kino
Divadlo
Hudba
Turistika
Příroda
Výlety

Dobrý den dámy, nejsem sice zastáncem této formy seznamování, ale proč ji nevyzkoušet... Rád bych se seznámil se ženou, kterou uz nebaví být sama a která má ráda zábavu a přírodu...Třeba zde tě najdu.

Vychutnáváš si lenošení, ležíš nahá na posteli a máš přivřené oči. Vezmu lahvičku s olejíčkem a začnu ti s ním kropit záda. Trhneš sebou, na chvíli otevřeš oči, ale hned je zase slastně přivřeš a čekáš, co bude dál. Dlaněmi zvolna roztírám olej po tvých zádech a pak beru jednu ruku po druhé a od dlaně až k ramenům je něžně masíruji a to samé udělám s tvými nohami. Zádům se začnu věnovat od krku a vychutnávám si každý dotek dlaní, či konečky prstů.

Věřím, že někde existuješ. Ty, která se ráda procházíš přírodou a sleduješ více západů slunce, než seriálů v televizi. Ráda bys vyrazila na výlet, šla si zatancovat, v klidu poseděla u sklenky vína nebo kávy a nemáš s kým. Bydlíš v dosahu železnice Tábor - Pelhřimov? Jsi štíhlejší postavy, s vyřešenou minulostí a věku do 60 let? Ozvi se.

Hledám docela obyčejnou ženu zatím jen kamarádku a pak se uvidí, nekuřačku a když budeš z PE, HU a okolí tak super a těším se že písneš.

Jsem krásná, milá, čestná, upřímná a veselá žena, jsem sama a hledám muže svého druhu pro dlouhodobý vztah, kontaktujte mě, pokud jste vážní, žádné hry, prosím. Dík.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Ostrava
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 48 let
Praha
Muž | 51 let
Praha

MužVážně 29 let Humpolec

TOP  17.10.2019

Ahoj hledám úplně normální holku na věku ani noc nezáleží ale spíš na tom aby ta druhá strana už věděla co od života chce. Jsem pohodar na nic si nehraju obycejnej kluk

Hledám ženu na sexuální dobrodružství, , , věk nehraje roli, , , hlavně zdraví a sympatie

Rád poznám příjemnou ženu drobnější postavy, kamarádku pro hezké chvíle ve dvou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Benešov
Žena | 55 let
Karlovy Vary
Žena | 63 let
Praha
Žena | 63 let
Praha