Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Klatovy

MužVážně 67 let Klatovy

TOP  21.4.2019
Výlety

Jaro jé tady: Příroda láká na procházky která žena se připojí se jít projít.

MužVážně 54 let Klatovy

TOP  21.4.2019

Rád najdu fajn kamarádku na výlety, trávení volného času.

MužVážně 26 let Klatovy

TOP  21.4.2019

Hledám slečnu, která mi bude oporou a dokonalým protejskem

MužVážně 56 let Sušice

TOP  20.4.2019

finančně nezávislý nekuřák, trochu romantik, trochu snílek hledá ke své výšce 185 cm a váze 103 kg, štíhlou nekuřačku pro hezké i obyčejné chvíle. Máš-li dítě, nevadí.

MužVážně 59 let Klatovy

TOP  20.4.2019

Osamělý pohodář hledá k sobě příjemnou paní na procházky do přírody, na posezení u vínka a kávy a na výlety. A co bude dál, čas ukáže.

Kolo
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, nenašla by se tu nějaká pohodová, sportovně založená slečna, která ještě nemá plán, co bude dělat o Velikonocích nebo ten následujícíc víkend, a která by se mnou ráda vyrazila na kolo nebo na pěší turistiku po Šumavě popř. po výletě pak večer ještě popovídala při sklence vína? Nemusíš být zrovna závodnice, podmínka je smysl pro humor, pohodářka, kladný vztah ke sportu :).

Ahoj rád poznám slečnu, divku na občasný sex mám slušnou výbavu jsem zkušený můžu lecos naučit těším se na tebe Karel foto ti pošlu mailem pokud budeš chtít

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Plzeň-jih
Muž | 41 let
Praha
Muž | 32 let
Ostrava
Muž | 42 let
Zlín

MužVážně 36 let Klatovy

TOP  16.4.2019

Ahoj, rád bych se s nějakou slečnou seznámil, napíšeš mi?

Ted na vikend, patek/sobota (19 a 20.4.) nekdo z Klatov, Domazlic, kdo to chce udelat pusou..?

MužVážně 28 let Klatovy

TOP  15.4.2019

Ahoj milé dámy :-). Hledám ženu, která muže dokáže obejmout, vyslechnout.... Ideálně taková, která dokáže trávit čas i jinak než v hospodě nebo na kafíčku. Chce trávit čas i společně. Ví co od života chce a chtěla by začít budovat. ;-) Přiměřená mému věku (cca +-8let), a když by jsi byla ještě normální či štíhlejší postavy, ale není to úplně rozhodující. Tím důležitým je sympatie. To co hledám samozřejmě i nabízím a ještě mnohem víc. Foto výměnou není problém. Budu se těšit na odpověď. :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Praha
Muž | 56 let
Ostrava
Muž | 34 let
Praha
Muž | 28 let
Praha