Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Břeclav

MužVážně 57 let Břeclav

TOP  17.11.2019

57/186 neabstinující kuřák a Introvert hledá klidnou (nehlučnou) ženu, které nevadí starší domek procházející (snad nekonečnou) rekonstrukcí, tudíž žádná idyla. P.S. Domek to je stavení, dvorek, zahrádka, půda, sklep atd. Nikoliv jen sedačka před televizí, takže nějaké jiné zájmy než sledování seriálů, sociálních sítí a rádoby celebrit jsou nutné. Kino, divadlo, wellness, mořské pláže, sport apod. mne neberou. Spíš poklidnou činnost kolem domku.

MužVážně 33 let Břeclav

TOP  18.11.2019

Zdravím. Zkusím to zde.Jsem normální kluk 33 let bydlící v mikulově. Mezi moje záliby patří hokej (pasivně), počítače, internet posezení s přáteli a rád také cestuju, také i bruslím, ale nemám zatím s kým. Touto cestou bych se rád seznámil z holkou které by nevadil můj handicap, že nevidím. Zatím si můžeme psát a pak uvidíme. Vzdálenost pro mě není problém. Můžeš mít i handicap. Najdu tě zde? Máš zájem? Pokud ano, napiš.

Zdravím. Zkusím to zde.Jsem normální kluk 33 let bydlící v mikulově. Mezi moje záliby patří hokej (pasivně), počítače, internet posezení s přáteli a rád také cestuju, také i bruslím, ale nemám zatím s kým. Touto cestou bych se rád seznámil z holkou které by nevadil můj handicap, že nevidím. Zatím si můžeme psát a pak uvidíme. Můžeš mít i handicap. Vzdálenost pro mě není důležitá. Najdu tě zde? Máš zájem? Pokud ano, napiš.

Nejsem sportovec, ani cestovatel, ani tanečník, jsem jen obyčejný muž který hledá obyčejnou ženu.

hledám milenku v rozmezí 20-44 let na pravidelné schůzky. Já svobodný, 29 let sportové postavy. více mailem

MužVážně 58 let Břeclav

TOP  17.11.2019

SŠ 58/175 z Břeclavi hledá ženu na neděli aby mu kamarádi záviděli, Jen nekuřačku a řidičku najdu?

Cítím, jak mě vítr mučí, nahého, bezmocně přivázaného ke kříži na útesu při svitu Luny... Ty stojíš předemnou, jako nádherná Bohyně noci, vlasy ti šlehají po tváři, jako před chvílí bič po mém těle. S rukou v bok si mě prohlížíš a já se snažím hrdě opětovat pohled. Bičíkem mi nadzvedneš bradu a řekneš: "Jsi můj... Navždy, otroku..." Já jen vydechnu bezmocí a vzrušením, kdy mi kolem krku zaklapne obojek a s láskou si prohlížím svou mučitelku... Moji Královnu....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 52 let
Pelhřimov
Muž | 31 let
Vlašim
Muž | 53 let
Třinec

MužVážně 52 let Břeclav

TOP  17.11.2019

Ahojky rád bych se seznámil s milou a hodnou ženou která už ví co od života chce budu se na tebe těšit

MužVážně 27 let Břeclav

TOP  15.11.2019

Ahoj, najde se tu nějaká mladá slečna na vážné seznámení v okolí Brna, Břeclavi? Pokud ano, tak mi neváhej napsat. Více info o sobě dám pokud mi napíšeš :).

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 27 let
Prostějov
Muž | 34 let
Kyjov
Muž | 46 let
Litoměřice