Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka : okres Žďár nad Sázavou

Kino
Divadlo
Hudba
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Najít k sobě to správné srdíčko, jako když zpoza mraků vyleze sluníčko A to sluníčko nechce se schovat, protože nejhezčí je srdce druhému darovat Těšit se na krásné dny v budoucnosti, obohacené společnými činnosti Prohlubovat ten nevšední krásný pocit a dvě duše v jednu sloučit

Ahoj, hledám nekuřačku, která by chtěla žít se mnou na větší vesnici, v domku se zahrádkou a prožít ještě kus štastného života.

Sejít se, dát si skleničku nebo kávu a buď přeskočí jiskra nebo ne ??když ano můžem se dal vidat psát a bude nám fajn, ale nic nehrotit ??.můžeš být i zadaná nebo vdaná, ale prostě cítíš, že ti něco chybí..pokud se v mých řádkách trošku vidíš, napiš, budu rád ??.díky a hezký den ??

Ahoj, pokud chceš můžeme se domluvit. Pošleme si fotky a napíšeme pár dlouhých vět co chceme a co nechceme, kdy máme a nemáme čas atd.?

Jsem Roman 64/180 jsem ženatý ale přesto jsem sám z manželkou nas pojí obrovský dluh ale bez problémů splacime potřebuji si popovídat s upřímnou dusickou která si vše nechá pro sebe prostě pokecat jsem 95 procent abstinent silny kuřák najdete pa Roman

Hledám druhou, lepší polovičku pro sebe přiměřeného věku. Jsem společenský, spolehlivý, myslím že né "blbý" a ani už nejmladší. Pokud někoho takového hledáš, napiš.

Hledá se láska zn. spěchá :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Brno
Muž | 54 let
Cheb
Muž | 37 let
Praha
Muž | 26 let
Domažlice
Kino
Divadlo
Bruslení
Lyžování
Cestování

Z nedostatku jiných příležitostí hledám touto cestou aktivní, štíhlou, sympatickou dívku či ženu přiměřeného věku s pozitivním pohledem na svět. Jsem 42/182/85 mnohých zájmů ( motosport, golf, potápění, lyže, divadlo, kino, cestování ) ale i pracovně dosti vytížený.

Najde se tu žena na společné sportování? Kolo, brusle ….

ahoj , kluk středního věku který ví co chce hledá partnerku na vážný vztah o kterou by se mohl starat , které by dokázal udělat domov a zaplavoval ji láskou . Možná jak moc psát, tak bude lepší někam zajít co říkáš ..?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 28 let
Zlín
Muž | 39 let
Praha
Muž | 33 let
Praha
Muž | 52 let
Třinec