Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka : Praha

Najde-li se zde vysoký muž optimista z Prahy (35-55), který rád a často cestuje po světě - po vlastní ose i s CK, má již nějaké cestovatelské znalosti, je nekuřák, se smyslem pro inteligentní humor a také má své zázemí a celkově se mu daří skvěle :-)..určitě hledá mě: Hezká tak akorát štíhlá :-) 176/44 tmavovláska hledá životního přítele. -Cestovatele. Jde mi o partnersko-cestovatelskou kompatibilitu. Odpověď s ev, zpožděním a děkuji za aktuální foto.

39/185 střední postavy, nekuřák.Jezdívám pracovně víkendy do Prahy(Chodov)Hledám ženu ve vší počestnosti, která mne provede krásou Prahy. Hledám dlouhodobý přátelský vztah na důvěře a bez narušení soukromí.

MužPo Evropě 36 let Praha

TOP  16.9.2019

Budu pár dní v jednom překrásným městě plným baroka, krásných vyhlídek, dobrých restaurací, modravé řeky a parkových cestiček. Chci pozvat mladší holku nebo ženu na výlet jako inteligentní společnici. Bližší je mi poetika Ztraceno v překladu než Mejdan v Las Vegas, nebráním se ničemu, ale taky na ničem nelpím. Každopádně to, co tam zažijeme, to tam taky zůstane. O náklady se postaram. Chci věřit, že se tu občas přihlásí nejaká perla, osobnost, která je zajímavá i na druhý pohled a komunikaci.

MužNa výlet 45 let Praha

TOP  16.9.2019

Možná jsi tu jen tak náhodou..., hezká, štíhlá, komunikativní..., taková, za níž se muži otočí, zadaná, a přesto hledající. U šálku kávy můžeme naplánovat společný výlet. Ozvi se pohlednému muži 45/182, VŠ. Třeba jen krátce. Děkuji.

MužNa výlet 65 let Praha

TOP  16.9.2019

Připojíte se na výlet(y) s odjezdem a návratem do Prahy?

ŽenaNa výlet 49 let Praha

TOP  16.9.2019

Ahoj všichni. Dávám dohromady partu na různé akce /výlety, kultura, zajít na pokec a pivo apod, nápady vítány/ pro rozvedené a nezadané a singl a bezdětné + - 40/60 let. Kdo ví že v partě je větší sranda a nezkazí legraci. Smysl pro humor vítán ::))))

Protože jsem ještě nestihl realizovat dodvolenou, odletím v následujících dnech do tepla . Jsi-li mladší než já, rád Tě pozvu, abychom se tam mohli seznámit, ne ?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Muž | 29 let
Praha
Muž | 32 let
Beroun
Muž | 66 let
Krnov

Teď v nejbižší době chci znovu odletět na dovolenou někam za teplem k moŕi užít si tam all inclusive a relax. Protoźe cestuji sám musím ale stále cestovkám připlácet zbytečně navýšení ceny za "single room". Pokud jsi sympatická mladší źena a také řešíš stejný problém, budu rád když se ke mě přidáš a vydáme se někam spolu. Jsem pohodový muž, stále aktivní, zabezpečený... Nehdej prosím v této mé nabídce nějaký postranní záměr. Vše seriozně. Domluvíme se?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Muž | 48 let
Kladno
Muž | 19 let
Praha
Muž | 34 let
Liberec