Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné cestování : SeznamkaBeroun

MužNa hory 33 let Beroun

TOP  22.9.2019

Ahoj, je mi 32 let a mám závislost na čerstvém vzduchu a pohybu v horách. Chodím na východy i západy slunce, přechody hor. Rád podniknu cokoliv, najdu podobně akčně zaměřený protějšek?

MužNa výlet 31 let Beroun

TOP  17.8.2019

ahoj páni, osobní sekce jen pro mě, asi tu je dlouhodobě mrtvo, tak to aspoň trochu oživim. někdo na společné cestování?, středočeský kraj/ čr hlavně po památkách, příroda jednodenní/po pár společných výletech klidně i 2 (či více) denní výlety

MužPo Evropě 61 let Beroun

TOP  11.8.2019

Najde se kamarádka na cestování za teplou vodou:

MužZa prací 51 let Beroun

TOP  28.7.2019

Ahoj, nabízím spolujízdu..Hořovice a okolí na Prahu Nové Butovice a zpět. Odjezd každé ráno v pracovní den kolem sedmé z Hořovic..možná dohoda o čase a místě a návrat kolem páté z Nových Butovic, také možná dohoda. Honza..


Více inzerátů jsme ve zvoleném okrese nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Společné cestování : Seznamka : Středočeský kraj

Hľadám spolucestujúcu do Chorvatska - ostrov Krk začiatkom júla 2020. Hotel s polopenzií a cesta autom zabezpečená...

Hledám parťačku na občasné putování po dálkových trasách v ČR i v zahraničí, která by měla čas mimo víkendy a 2- 3 dny, někdy i déle.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Fitness
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám ženu, která stejně tak jako já, nemá s kým cestovat. Na dovolené, eurovikendy, výlety. Popřípadě i jiné aktivity. Své foto mohu poslat na email.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Brno-venkov
Muž | 66 let
Zlín
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 46 let
Náchod

MužK vodě 66 let Kolín

TOP  11.2.2020

Rád bych někam za teplem, hlavně k vodě, popř. i jinam (např. pobytově poznávací zájezd a pod..). Jsem VŠ, nekuř., již v důchodu, nyní už déle z venkova. Tvůj stav nerozhoduje. V případě zájmu o sobě napiš. Děkuji.

Ahoj, rád pozvu milou holku nebo ženu na společnou týdenní dovolenou k azurovému pobřeží poblíž Saint Tropez koncem června. Rád bych Tě poznal do té doby osobně a pokud budou sympatie tak můžeme podniknout i něco dříve. Prosím do 40 let.

Hledám ženu, která je již v důchodu, má ráda přírodu, památky, cestování, moře a jela by se mnou na jaře poznávat nové kraje. Je mi 67 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Praha
Muž | 35 let
Liberec
Muž | 41 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany