Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na kole : Společné cestování : Brno

ŽenaNa kole 52 let Brno

TOP  26.8.2019

Jela bych v září na nějaký cyklozájezd s odjezdem z Brna. Přidá se někdo z Brna?

MužNa kole 58 let Brno

TOP  24.8.2019

Ahoj, nemáš s kým jezdit, tak se přidej.Můžeme vyjet spolu, nebo s naší partou.Mám rád lesní cesty, nová dosud nenavštívená místa, posezení u táboráku, koupání a vůbec vše co patří k aktivnímu životu.Jirka 177/85. Můžeš poslat fotku?děkuji

ŽenaNa kole 52 let Brno

TOP  2.8.2019

Mám ráda pohodové vyjížďky na horském kole po lesních cestách v blízkém okolí Brna, celodenní výlety po jihu Moravy i cyklozájezdy po ČR a Evropě. Máte chuť se přidat?

MužNa kole 38 let Brno

TOP  13.7.2019

Ahoj, chceš strávit příští víkend v přírodě nebo u vody, s batohem nebo na kole? Pokud ano a jsi sympatická holka, budu rád, když se ozveš :-)

MužNa kole 44 let Brno

TOP  12.7.2019

Rád bych touto cestou našel spolucestovatelku a kamarádku v jedné osobě, na cyklovýlety a výlety, po krásných místech republiky i mimo ni.

Hledám parťačku (-ka) na víkendové projížďky na koloběžce. Jsem z Brna.M.

MužNa kole 32 let Brno

TOP  7.7.2019

hledám dívku, na seznámení, pokec ale nejlépe krásné vyjíždky na kole, já trávím sportem hodně času, hlavně kolo, basketbal, squash atd, jinak jmenuji se Tomáš, 32 let, ale více o mě v profilu nebo si časem napíšem, budu se těšit na tvou odpověďDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Muž | 19 let
Praha

ŽenaNa kole 44 let Brno

TOP  18.6.2019

Ahoj, hledám sympaťáka - rekreačního sportovce....třeba na kolo, brusle, lyže, výlety, víkendy, na koncert, víno, pivo, relax, ...podle nálady, dál se uvidí....prosím jen nezadaní, věkem přiměření, bez velkého břicha a plánů na děti ;-). Lepší foto výměnou.

Hledám děvče na občasné krátké vyjížďky na kole, hlavně po práci ve všední den a nejlépe Brno-sever.Projedeme se, dáme řeč, příp.pivko na zahrádce. Taktéž bych rád hrál v létě beach volejbal, nejlépe s tou samou ženou.No a když nám bude spolu fajn, můžeme aktivity rozšířit.

ŽenaNa kole 45 let Brno

TOP  3.6.2019

Ráda bych našla parťáka nebo parťačku na kolo..výšlapy..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Muž | 19 let
Praha