Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na kole : Společné cestování

MužNa kole 37 let Vsetín

TOP  14.7.2020

Zajdeme na kolo? :-) Martin

Prvni týden srpna budu v Chlumu u Třeboně v penzionu Hejtman. Hledám ženu, která zde bude poblíž na dovolené sama nebo i s kamarádkou a jela by se mnou na kole 1 - 2 trasy dle společného nebo jejího výběru.Můžeme pak zajít do hospudky se občerstvit a pak se rozejit.Budu tam sám, tak bych alespon takto s nekým strávil 1-2 dny.

MužNa kole 38 let Praha

TOP  13.7.2020

Rád se seznámím s pohodovou ženou z Prahy a okolí. Jinak je mi 37 let, jsem 190 cm vysoký sportovní postavy. Další inf.při .vzájemných sympatií.

MužNa kole 42 let Říčany

TOP  13.7.2020

Ahoj, hledám parťačku na kolo. Nejlépe Mukařov a okolí (Praha východ) Znalou místních tras ....

MužNa kole 47 let Brno

TOP  13.7.2020

Rád poznám usměvavou, štíhlejší ženu pro volnočasové aktivity - turistika, horské kolo, voda, procházky, výlety, poznávání zajímavých míst, později třeba i společné večery a pohodový život v páru. Děti vítány, nejsou ovšem podmínkou, na rozdíl od nadšení pro kolojízdu, přírodu a romantiku.

MužNa kole 37 let Brno

TOP  13.7.2020

Chystám se na kole do Chorvatska. Připojí se někdo?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha

ŽenaNa kole 40 let Praha

TOP  13.7.2020

Chceš posunout seznamování dál a ne jen si dopisovat. Pojeď s námi na super víkend na kole spojený s ochutnávkou vína, kde poznáš víc protějšků najednou? V termínu 31.7 - 2.8. vyrážíme na jižní Moravu do podhůří Bílých Karpat. Na akci je přihlášeno více žen, tak skvělá příležitost k seznámení. Spousta legrace, nádherná příroda, ubytování ve stylových vinných apartmánech přímo nad vinným sklepem. Více informací pošlu v odpovědi nebo do mailu.

MužNa kole 55 let Praha

TOP  12.7.2020

Hledám parťačku do přírody, na výlety, na hory, na turistiku. Pěšky nebo na kole

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha