Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka

Hi, just moved to KV and would love to meet up with fun, active and interesting woman in area of Karlovy Vary . Looking for fun friendship and whatever else may happen.

Ich bin nur ein einfacher Mann mit all den Qualitäten, die jede Frau in ihrem Liebesleben braucht. Ich bin für eine ernsthafte und solide Beziehung hier und für nichts anderes.

I am looking for a nice woman and happy with life like me to spend time with

Professional couple (f-34/m-43) would like to meet bi/bi-curious lady for adventurous adult fun. Native Czech and English speakers.

Professional couple (f-34/m-43) would like to meet bi/bi-curious lady for adventurous adult fun. Native Czech and English speakers.

I'm a friendly, intelligent Dutch guy. Not a rockstar but with a big and open mind. In my late 40's. I'm very open to female energy and psychology and interested to meet you. I'm in Prague/Pilsen early feb so let me know if we can meet. Love to hear from you, Ted

Ahoj jsem postižený, ale vzhledově a napohled není nic vidět a poznat.Hledám zde ženu na věku postavě ani vzhledu nezáleží klidně i také postiženou.Která by dopřála pouze intimni chvilky klidně jen ty mě.Nebaví mne samota děkuji.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha

Taťka a tři úžasné pětileté princezny ve střídavé péči se rádi seznámí. Bude-li Vás více, nevadí. Bude větší sranda. :o)

I am a fun loving guy. I enjoy making people laugh. I love walking in the forest with my dogs and meeting new people from all walks of life, cultures and nationalities. I can speak or understand six languages Malaysian, Indonesian, Tamil, Czech, Mandarin and English and I have a deep understanding and knowledge of all these cultures. I love cooking different food cuisines, and holding parties and events for friends and family. I enjoy gardening, planting lots of trees and plants in my garden.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha