Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Různé kategorie : Seznamka : Hradec Králové

Hallo boys 55+ Where are you ? Write me, please, how it is going in your place...

Hello Are you bored / Are you lonely? Would you like to see a man? I am some of same, I’m looking for a woman to spend time with, go places and do things with. I am a mature (60), friendly American The basics of English are desirable, but the fluency is not necessary, we can learn together. I want to be able to spend a nice time together and I will cover costs as a gentleman for the right woman. Ideally the area of Pardubice / Hradec Kralove, or other regions.

Dobrý den Hledám pani nebo slečnu, která by mě pomohla s výukou angličtiny. Mohu za tuto výpomoc nabídnout něco co by tě mohlo zaujmout. Pokud budou vzájemné sympatie, nebráním se ani intimnímu vztahu, ale není to podmínkou. Ale pomohlo by mě to v motivaci se učit:) Ty mě pomůžeš s angličtinou a já udělám zase něco pro tebe ale nejedná se o sex ani o nějaké intimní služby. Podrobnosti napíši ve zprávě. Mohlo by to vyhovovat třeba nějaké studentce. Těším se na tvou odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Rakousko
Muž | 28 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 57 let
Praha