Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Cizojazyčné - ostatní : Různé kategorie : Praha

Hledam cizinku, štíhlejší dívku či zenu pro přátelsky vztah, mluvící rusky nebo anglicky. I'm looking for a foreigner, a leaner girl or a woman for a friendly relationship, speaking Russian or English. , , .
Hello from a 50yo polite expat. Is there anyone for some soft (nylon-fetish) game? I'm not a skinny young CD but a big mature man who likes nylon... here seeking for a polite and serious fellow for some chat and, privately, maybe some nylon game... No silly and dry answer, please. If you answer, please tell me something about you
Hi dear friend, soon i will with my wife in Prague for a trip, i wanna meet with a man max 30 years for enjoy togheter some fantasy: Who wanna to do a massage for my nice blondy wife, at our home?
Hola! Ahoj!! jsem Fernando a chci se znat lide !! jsem z Jizni Amerika a mluvim trochu cesky, nenemcky a spanelsky....alguien quiere practicar espanol? :)
Hledám kamarádku / nebo kamaráda/ která by mi, při procházkách Prahou, zdokonalila anglickou konverzaci
Young, fit, 22 year old, white top looking for older CD/sissy. I can host this week, but ideally looking for someone also on a regular basis. reply with pic to receive one.
Najde se někdo kdo by mi pomohl s němčinou? Nebo ozve se mi někdo, kdo by se chtěl učit společně, konverzovat, mohli bychom si najmout lektora němčiny a podělit se tak o náklady.