Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Cizojazyčné - ostatní : Různé kategorie

I just truly believe that there are no boundaries as you seek your life companion...Maybe it’s about time I tell you some stuff about myself and I hope you'll tell me some more in your next email.
Alguien para hablar espanol??? napis mi :-)
Ahoj, hledám nějakého hodného a sympatického člověka, který mi pomůže překonat strach před autem. Mám strach řídit.:) Profesionalovi jsem ochotna něco zaplatit dohodou. Jenom Brno.
s kym mit deti ? +s kym mit svatbu ? +s kym mit spolecny život ?
?Hay algien pa hablar Espaňol? Es que tengo que descubrir un secreto y tardo huevos con traducir un dicho simple:"Mrkejme na krtiny!" Los Espanoles no saben, que montanita de la tiera,quando sale el topo para no ver el sol,se llama topinera y encima de tod no saben Como dicir parpadear Como Orden para nos(otros) Y hay muxas máš cosas. Por ejemplo que significa hijo de puta madre y mas. Disculpen mi escrito,que no es corecto,porque mě aprendi hablar escuchando,no por los libros en la eschuela. :)
Young, fit, 22 year old, white top looking for older CD/sissy. I can host this week, but ideally looking for someone also on a regular basis. reply with pic to receive one.
Najde se někdo kdo by mi pomohl s němčinou? Nebo ozve se mi někdo, kdo by se chtěl učit společně, konverzovat, mohli bychom si najmout lektora němčiny a podělit se tak o náklady.
Hello! We are couple, 40 years old. She is blonde sportive girl. We are looking for openminded girl to join us in a bed :) Please send us a photo and your contact. Thank you :)
With YOU, it's different :)
Couple From Poland,we are looking for couple for friendship, mutual sex without partners Exchange, mutual masturbation. She 29 bi, He 29 het.