Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Věřící hledá ji : Různé kategorie : Brno

Chtel bych mit s nekym svatbu ale nevim s kym ?
Ježíšku můj milý, ty víš, jak smutno mi je v této chvíli. Jsem muž hezký, štíhlý, chytrý, ale co naplat, když společnosti se straním. Když radši v ústraní jsem a ego mé schované je, těžko se to pak s někým seznamuje. Věřím ale, že chodí po světě, ta která také spíše introvertem je. Duchem, tváří i tělem půvabná a mladá, aby zahořela naše srdce i hlava. Je mi již 40 jar, ale mladšího vzhledu jsem, a když se usměji, na 30 mě tipují. Jsem šikovný, zvládnu vše, v domě co jsem postavil, uvítám tě.
Nemám bílého koně a žel ani korunu na hlavě. Nepřicházím na jednu noc. Na obojí jistě rozumu v hlavě není dost. Však srdce mé se zastavilo, ale já vím, že pro někoho by rádo bilo. Proto když bude třeba, přejdu devatero hor a desatero řek, za dívkou, co jí úsměv tolik sluší. Co její oči pro mě září, k té skloním se a nabídnu svou dlaň pro její ruku, svou náruč pro její šíji a svůj domov a vše co mi přísluší. Budu doufat.41 let mladšího vzhledu, 190 cm, štíhlý, vš, všestranný).Prosím foto.
Ahoj moc rad bych poznal nějakou slečnu ve věku 20 az 26 let jmenuji se Prokop a jsem moc fajn kluk mezi moje zájmy patří běh a vlaky rad čtu a chodím do skautu.
Ahoj jmenují se Prokop a hledam dívku mezi 20 až 25 let jsem moc fajn kluk mezi moje koničky patři běhání a vlaky taky posloucham pop rock a křestanskou hudbu a rad čtu.
Milé dámy, ačkoli jsem odpověděl na několik inzerátů které se mi líbily, návratnost ze strany vás žen je téměř nulová. Začínám si myslet, že to tu celé ovládá nějaký naprogramovaný robot, aby si z lidí dělal legraci. Pokud se tu tedy nachází nějaká skutečně živá žena, která by se chtěla doopravdy seznámit, zaplesá moje srdce, když mi napíše. Žádné speciální požadavky dopředu nemám. Rád se nechám okouzlit krásou Tvé osobnosti jako celku. Přeji krásný den:-)