Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Věřící hledá ji : Různé kategorie

Ahoj ženy, jeden muž by se rád seznámil, 38 let, 180 cm, hnědé vlasy, modré oči, nekuřák, vysokoškolák, snad i fešák :-) Mám rád přírodu, lyžování, auta, motorky i projížďky na kole. Hledám spřízněnou duši, nekuřačku do 35 let ke společné cestě životem. Přeji hezký den.

Hledám osamělou ženu bez dětí, které bych pomohl s domácností, či pracemi okolo domu ap. Jsem slušný, věřící nekuřák, a hledám zázemí s možností vybudování zahradního domku, nebo odděleného bytu s vlastním vchodem. Zhroutila se mi rodina kvůli nevěře partnerky a musím odejít a začít nový život. Mohu vám přispívat k důchodu a zajišťovat zdravotní i soc. péči. Věk jsem upravil vzhledem k osobě, kterou hledám - je mi 57 let

hledám věřící mladou holku pro celý život, jsem cizinec 29 let, 175, štíhlá postava... fotky vyměníme, seznamujeme se a napíšeme přes email...

Rád se seznámím se slečnou z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený a jsem aktivní člověk. Těším se na milou odpovědˇ.

Ve vztahu jsou dva a proto není to hlavní, aby se žena cítila ženou, ale aby se partner cítil partnerem a ne pouze kamarádem. Co se tím chce říci? Že je třeba vzájemně si dokazovat lásku a zájem! Slovy i činy! Ne jen první týden, dva, první měsíc, dva, ale napořád. A ne to, že jeden pouze bere, ale nedává. Musí to být vzájemné, já to dokáži dát a proto to také očekávám. Je tu však ta věc, že mám víru v Boha, takže vhodný protějšek by to měl mít také tak, nebo to alespoň být schopen respektovat.

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

Taťka a tři úžasné pětileté princezny ve střídavé péči se rádi seznámí. Bude-li Vás více, nevadí. Bude větší sranda. :o)Muž 45/169 hledám hluboce věřící ženu evangelického vyznání k seznámení a pozdějšímu založení rodiny.Jsem svobodný, bezdětný, nekuřák s vlastním zázemím.Mé zájmy jsou knihy, cestování, četba a studium bible, dlouhé procházky s mým psem po lese.Toužím po rodinném životě a dítěti.

Hledám veselou a moudrou ženu křesťanku. Mám rád písničky od Spirituál Kvintetu, housle, varhany a přednášky od Vojtěcha Kodeta.

Rád bych nalezl ženu, která již přemýšlí o rodině a má to v sobě srovnané. Člověka, který rád zajde na výlet, zasportuje si, večer si dá sklenku vína a povídá si. Člověka, který ví, že svět není černobílý a dokáže se radovat z maličkostí. Rád si zatančí, zajde na pěkný film, ale nečiní mu problém svůj čas věnovat i druhým lidem...