Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Věřící hledá ji : Různé kategorie

Ahoj. Jsem obyčejný muž, usměvavý, komunikativní, štíhlé postavy a touto cestou hledám věřící partnerku katolického vyznání, pro společnou cestu životem, která by chtěla založit rodinu. Jsem věřící katolík, 37 let, VŠ, svobodný, bezdětný, nekuřák. Mám rád výlety do přírody, památky, sport, kulturu…Bydlím nedaleko Zlína. Budu se těšit na Tvou odpověď.

Hledam mladou dívku 16-27 let .A pracuji v Německy mluvících zemích a vydelavam dost peněz a mužů mit i vysoké přídavky na děti a mam uz i 2 domy .Ale. Nemam moc casu na seznamování . A proto hledam někoho kdo chce mit vice děti a hodně peněz 2 domy a starat se o rodinu .Odpovim všem s věkem majlem fotkou telefonem .

Hledám evangeličku na společné chvíle v týdnu i o víkendu.Věk 56 let SŠvzdělání Zdravotní laborant,ale už nepracuji v zaměstnání.Mám pronajmutý byt v Praze na Starém městě tak odtud každý den poznávám nejkrásnější místa v Praze.Chybí mi jen Boží pokoj a žena.Sejít bychom se popř.mohli někde na Starém, městě,kde je kaváren dost.Vše ostatní při schůzce.Jinak svobodný.M.

Ahoj, jsem rozumný katolík a hledám hodnou kamarádku na volné chvíle, např. někam za kulturou. Jsem mladý a pracovitý kluk a mnozí říkají že prý i hodný. Okolí Frýdku a Ostravy

Ahoj, jmenuji se Tom jsem podnikatel z Čáslavi, kde mám postavený dům rad bych poznal milou, sympatickou a komunikativni divku se smyslem pro humor, která se chce bavit a ráda život žije a nejen preživa. Jestli mezi takove divky patris, nevahej se mi ozvat, moc rad Te poznam. :)

Dobrý den :) něco o mě -> jsem nenapravitelný romantik rozšiřující lásku a pravdu všude kde to jde. Miluji zvířata mám 5 koček a bydlím v krásném baráčku u lesa. Jsem 33 letý 175cm/82kg, jsem nehádavý, mám rád povzbuzování lidí, vařím, peru uklízím. Pracuji jako programátor, mám práci z domova. O tobě: nemusíš být krásná, ani bohatá, hledám holku věřící, co věří že ježíš je pán. Měla by jsi být hubenější, klidně s brýlemi se zájmem o četbu a všechno zábavné.