Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Věřící hledá ji : Různé kategorie

Hledám dobrou duši, která by chtěla procházet život se mnou a s Pánem. Měla by mít pochopení pro tvorbu velkých věcí, ale radovat se z maličkostí. Jsem věřící, mám rád cestování, rád si zajdu zaběhat, do fitka, do sauny. Obdivuji dílo a život Tomáše Bati, mám rád velké výzvy a někdy šílené nápady. Miluji večery chval a jsem vděčný Pánu za vše. Pokud máš stejné smyšlení, můžeme zajít na kávu a uvidí se :-)

Ahoj, Hledám věřící, hodnou ženu se smyslem pro rodinný život pro otce své dcerky, která zůstává v jeho péči. :) on 47 let, sportovní postavy, nekuřák, nepije, věřící. Těším se na odpověď.

Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.

Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

Mám celkem spokojený život. Ale rád bych byl i trochu závislý. Na tobě. Takže ozvi se prosím. Napíšu ti spoustu zajímavostí. Měl jsem to občas i těžké. Díky moc

Je tu dívka-žena, která má určitý duchovní směr a obohatila by mi můj život? Nabízím to samé:)Jaké jsou dnes vlastně šance najít výjimečnou ženu (holku)? Protože chci nekuřačku, mohu rovnou škrtnout, ...kolik? 80% holek? Tak a co ten zbytek. To, když o sobě v inzerátech ženy uvádí, že jsou společenské, jako by to měla být nějaká přednost a významná hodnota, tak právě proto, že to uvádí skoro každá, tak to jednak přednost ani hodnota není a především už vůbec se nedá hovořit o výjimce. Takže mě zaujme spíše samotářka (klidně s dětmi) se vztahem k přírodě. Foto později v emailu.

44/169 hledá věřící ženu svědkyní jehovovou k seznámení a k založení rodiny.Mé zájmy jsou četba a studium bible, cestování, historie, zámky a hrady, procházky s mým psem po lese.Jsem nekuřák, svobodný, bezdětný.Toužim po vlastním dítěti.