Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Věřící hledá ji : Různé kategorie

Čtyřicátník rodinného typu hledá ženu s dětmi z Olomouce.Chci zatím pouze kamarádství(a bez fyzického sblížení).Nejraději ženu všestranných zájmů.Jsem katolík,mám kamarády(i nevěřící).Chodím na mši,do společenství,navštěvuju příbuzné.Sednem na kafe,do čajovny,zajdem na oběd?Když si budem rozumět,prostřídat to s dětmi(do zoo vás rád pozvu,na bazén,na oběd,sáňkovat,bruslit,stavět sněhuláka).Jsem zábavný,komunikativní,jindy na zabití. Třeba se budem doplňovat?Řídit umím,auto nemám, žiju skromně.
Chtel bych zkusit mit s nekym 10 deti jen tak pro radost a pro zabavu mam hodne penez a 2 rodinne domy a nevim to za co prohazet penize cim promarnit svuj zivot a jak zuctovat se zivotem -chlastat a kourit nemohu a nenapada mne nic lepsiho.
Nemám bílého koně a žel ani korunu na hlavě. Nepřicházím na jednu noc. Na obojí jistě rozumu v hlavě není dost. Však srdce mé se zastavilo, ale já vím, že pro někoho by rádo bilo. Proto když bude třeba, přejdu devatero hor a desatero řek, za dívkou, co jí úsměv tolik sluší. Co její oči pro mě září, k té skloním se a nabídnu svou dlaň pro její ruku, svou náruč pro její šíji a svůj domov a vše co mi přísluší. Budu doufat.41 let mladšího vzhledu, 190 cm, štíhlý, vš, všestranný).Prosím foto.
Ahoj, jsem věřící muž, který hledá svoji lepší polovičku :-)
Hledám sympatickou ženu z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážné seznámení. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený do budoucna a někdy si i přivydělávám. Hledám k sobě vhodný protějšek, se kterým si budu rozumět a bude mít pochopení. Těším se na odpovědi.
Hledám duchovně založenou slečnu. Nekuřačku. Na více otázek rád odpovím.
Můj inzerát je dost netradiční. Hledám osamělou věřící ženu, která z důvodu své víry a svých sexuálních selhání (masturbaci) touží žít s klínem dlouhodobě uzamčeným v páse cudnosti. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče. Jen vážné nabídky, prosím.