Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Věřící hledá ji : Různé kategorie

Jsem muz 50 a jsem na mladsi zeny a čím mladsi tak tim lepsi .A pokud te je uz 16 a vice a si na starší muze a mohl bych te zaujmout .Hledam vážně seznámení a nejsem pedofil a nejde mi o flirt .Jsem muz který ma co nabidnout a o zenu se dovedu postarat mam dum i penize a čekám uz jen na tvoji lásku .
Jsem muz 50 a jsem na mladsi zeny a čím mladsi tak tim lepsi .A pokud te he 16 a vice si na starší muze a mohl bych te zaujmout . Hledam vážně seznámení a nejsem pedofil a mam co nabidnout a dovedu se o zenu postarat .Mam dum i penize a čekám na tvoji lásku .
Jsem muz 50 a jsem na mladsi zeny a čím mladsi tak tim lepsi .A pokud te je 16 a vice a zajímal bych te tak rad te poznam .Hledam jen vážně seznámení a nejsem pedofil a mam co nabidnout a dovedu se postarat o zenu .Mam dum i penize a čekám uz jen na tvoji lásku .
Chtel bych se uz do někoho zamilovat kdo chce uz lásku svatbu někoho kolem 20 ti let kdo uz hledá skutecneho muz 35 letého a kdo uz mnoho očekává ?
A chtel bych se uz do někoho zamilovat kdo chce mit svatbu i děti .Nejlépe někoho co nejmladsiho kolem 20 let a kdo hledá uz skutečného muze 35 let .A čekám uz jen na tebe ?
A chtel bych se uz do někoho zamilovat kdo chce mit treba uz i svatbu i děti mam 35 a hledam někoho co nejmladsiho kolem 20 let a kdo uz hledá opravdového může ?
Hledam nekoho kdo by chtel uz utect od rodicu a z domova a z mesta a z tohoto sveta a chtel by zit se mnou na osamocenem miste kde lisky davaji dobrou noc a zili by jsme spolu jen my dva a ty a ja a meli by jsme spolu lasku ? A mas zajem ?
Hledam nekoho kdo by chtel uz uzect od rodicu a z domova a z mesta a z tohoto sveta a chtel by zit se mnou na osamocenem miste kde lisky davaji dobrou noc a zili by jsme spolu jen my dva a ty a ja a meli by jsme spolu lasku ? A mas uz zajem ?
Hledam nekoho kdo by chtel uz utect od rodicu a z domova a z mesta a z tohoto sveta a chtel by zit se mnou na osamocenem miste kde lisky davaji dobrou noc a zili by jsme spolu jen my dva a ty a ja a meli by jsme spolu lasku ? A mas zajem ?
Tak nějak mě životní situace, obtíže ale i pěkné chvíle přivedl k víře a ke studiu Bible. Situace, sny, náhody a četnost objevů různých liturgických míst mě v mnoha situacích utvrdil, že jdu správnou cestou. V mnohém při studiu Bible nacházím odpovědi a v mnohém tápu, dost věcí je mě v Bibli nad slunce jasné, ale dost pasáží je mě neznámou. Najdu ženu, kamarádku, se kterou bych mohl na toto téma povídat? Sám jsem ženatý s rodinou, hledám jenom na povídání.