Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Věřící hledá ji : Různé kategorie

Ahoj, jsem INTJ a rád bych se seznámil s INFJ. Víc se mi sem jako introvertovi nechce psát. Soukromě se rád rozepíšu ;-)

Hledám věřící ženu z celé ČR. Jsem rozvedený, štíhlý muž, 172cm vysoký - aktivní důchodce, který má na dalších místech rád přírodu a také vše dobré co život přináší.

V neděli ráno za doprovodu louckouckého kostelního zvonu navštěvuji svatostánek na bohoslužbu děkovat, že to všechno držím.

Taťka a tři úžasné šestileté princezny ve střídavé péči se rádi seznámí. Bude-li Vás více, nevadí. Bude větší sranda. :o)

Najdu zde kamarádku, která by ráda pokecala?

Prakticky cokoliv s kýmkoliv kdo si co bude přát. Nehledím na věk, vzhled, rasu, stav. Můžu být virtuální kamarád na psaní, či partner na výlety. Na nic se nespěchá. Nikoho nenutím. Nikoho nepřemlouvám. Stačí si říct a vše se dá vyřešit při dalším navázání kontaktu.

Milí zpěváci, hledáme alt do vokálního renesančně-barokního uskupení (většinou kvarteto, někdy podle skladby kvinteto nebo trochu větší). Jelikož mi přijde, že k této hudbě mají blíže věřící lidé, píšu do této kategorie, i když se jedná jen čistě o to najít alt - žádný vztah, sex apod. Pokud nejste alt, ale jiná hlasová skupina, nevadí, ozvěte se taky, třeba něco vymyslíme ;o) Lokalita: Brno, Blansko a okolí.Můj inzerát je dost netradiční.Hledám osamělou (i věřící) dívku či ženu, která touží žít s klínem dlouhodobě REÁLNĚ uzamčeným v páse cudnosti. Ať již z důvodů své víry, svých sexuálních selhání (masturbaci atd), za trest nebo z jiného důvodu. Budu strážcem Tvé čistoty a hlídačem jediného klíče se vším, co to obnáší. Jako klíčník Ti pak umožním jen hygienu pod dozorem, ale žádnou sexuální stimulaci. Více je na vzájemné dohodě. Prosím jen vážné zájemkyně, které cítí, že se musí touto cestou vydat.

Ahoj, hledám věřící dívku na seznámení se vážný vztah a možná i svatbu

Rád se seznámím se slečnou z Prahy a okolí, nekuřačku, 22-32 let, na vážný vztah. Jsem v invalidním důchodu, dobře zabezpečený a jsem aktivní člověk. Těším se na milou odpověď.