Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : SeznamkaHlavní město Praha

Hledám kamarádku silné postavy pro společný volný čas - večery, víkendy. Mám baculatou nesportovní postavu, světlé vlasy a modré oči, méně výrazné samčí rysy než většina mužů, nejsem sociálně dominantní. Ženy mi zde na seznamce téměř neodepisují, a dojde-li zřídka ke schůzce, obvykle už pak "nemají čas". Nepožaduji atraktivní vzhled ani jiné reprezentativní rysy. Jen aby neměla zdravotní ani finanční omezení v běžných životních aktivitách a nechtěla po mně spolubydlení, rodinu ani jiné závazky.

Hledám milou fajnou slečnu, okolí se mění, s přítelkyní dlouhodobý vztah, přesto postrádám kamarádku komu si postěžovat. Chci pokecat, zajít na pivo, vyrazit na výlet nebo na koncert. Jsem od pohledu normální, společenský, pohodový, v hlavě něco mám, nehledám ale introvertní intelektuálku. Občas ironický, rád se směju, v hudbě preferuju alternativní žánry. Někdy spontánní kluk a v hlavě punk a rock'n'roll, někdy zodpovědný a pracující mladý muž co navštíví divadlo. :-)

Chtěl bych si tu psát s ženou, na věku a stavu mi nezáleží, která nemá v anonymním prostředí zapotřebí mlžit a lhát, to by bylo moc fajn.

Něha, sladké nicnedělání, povídání, společně strávené chvilky, pohoda při světle svíček, hudba a koupel v bublinkách, mazlení až do vyčerpání ... 48/177/VŠ, mírné a nekonfliktní povahy, neodpudivého vzhledu, hledá prima bytost něžného pohlaví, nejlépe zadanou nekuřačku pro příjemné seznámení.

Popovídejme si o tom, co nás bude zajímat. Vyslechnout jiný názor, znát jiný pohled je přínosné.

Ahoj, hledám hodnou nezadanou introvertní kamarádku na dlouhodobé dopisování, v případě vzájemných sympatií později i setká(vá)ní. Jsem socfobik, ale nějakou cestu jsem už ušel, a navázání přátelství s hodnou a milou holkou podobného ražení by bylo fajn. Bydlím s nemocnou mamkou, společnost nám dělá terapeutický kocourek Kubík. Ale není to ono, rád poznám milou sympatickou holku, se kterou bychom se mohli po písmenkách vzájemně vypovídat, podporovat, těšit se na vzkazy. Pěkný den přeje Vláďa.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 51 let
Praha
Muž | 36 let
Semily

Jsem ve vztahu, dětí mám a na tom nehodlán nic měnit. Nicméně hledám ženu na dopisování, zavolání apod. Požaduji a také nabízím 100% diskrétnost. Chtěl bych se zase těšit na zprávu, zavolání..... Je mi 41 a jsem z Prahy. Odpovím všem. Děkuji.

Hledám kamarádku na dopisování, Moje zájmy jsou knížky, filmy, divadlo, hudba, sporty, hory, cestování u nás i po světě.

Jsem prudce igelitentní, ba přímo genitální! Rád používám cizí termity. Mám velký.......... smysl pro humor.A hlavně...jsem velký suterén!!! Hledám Pražandu na filtrování! VOJÁK 186/90 :-D

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 44 let
Bohumín
Muž | 46 let
Nymburk
Muž | 36 let
Semily