Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : okres Praha a okolí

MužGay dopisování|56 let|Praha|top 23.11.2017

Je tu někdo na psaní

Nějaká dáma, co v manželství se cítí sama? Ráda by alespoň chvilkami žila životem, co se jí líbí a doma to má značné trhliny a chyby? Bez úsměvu, polibku, pohlazení a stále k lepšímu se to nemění? Osaměle zadaný vlk tímto hledá laňku, aby život neměl žádnou kaňku. Třeba nové přátelství vznikne, třeba ne, možná stereotypní život pomine, když něco nového se rozvine. Neberu víc, než mohu dát, tak co si zkusit chvíli psát a pak se třeba...... máte nějaký nápad.? o)))

Býváš často sama . . . ?

Pátrám zde po štíhlé, usměvavé dámě, ženě, či milé paní, co sáhne po mé rozpálené dlani, co občas bude mi sedět na klíně, s láskou a ráda, nikoli povinně. Nemusí to být dáma s vyřešenou minulostí, té nemohl bych nabídnout všeho dosti ale taková, co šeď manželského bytí ji sžírá, splín do jejího života se vtírá, manžel nevšímá si jí dost a ona si připadá jako nezvaný host. Podej mi ruku, já dám ti svou, ať už ten stereotyp máme za sebou. Nenabízím modré z nebe, jen svoji náruč, když venku zebe.

Setkat se na inzerát je jako koupit si los. Investice je to malá ... šance bohužel taky, ale může přijít velká výhra...tak schválně... hledám zadanou ženu z Prahy pro příjemné a nekomplikované seznámení a za účelem přimíchání zářivých barev do šedivých dnů. Budeme mít společné malé tajemství? (ženatý 46/177)

Hledám ideálně,ale není podmínkou podnikající ženu,která ráda vypadne ze svého stereotypu a ráda si napíše,nebo zavolá.K mému věku 45 let,ty spolehlivá,klidná sportovně štíhlá.Psaní o všem co nás bude zajímat i o vzrušení.Napiš s výměnou civilní fotky a komunikací na emailu,mobilu.

v tichém souznění erotické fantazie

Ahoj, hledáš fajn pokec, kamaráda? Normálního kluka kolem 17 let? Nebo jen někoho, kdo ti zvedne náladu? :-) Tak to jsi tu správně budu moc rád, když napíšeš. :-)

Hledám ženu, která se se mnou bude chtít seznámit a pravidelně se mnou trávit čas, i když nemám fyziognomii ani vystupování alfasamce a moje postava není štíhlá ani sportovní, spíš naopak. Jen z Prahy, nezadaná, bez závazků, věk kolem 40 a více. Vyšší ani starší než já nevadí, preferuji silnou postavu. Zakládat rodinu nezamýšlím, spolubydlení nehledám.