Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : Seznamka : Rakovník

Hledám ženu, která je již v důchodu, má ráda přírodu, památky, cestování, nechce se trvale vázat ale hledá někoho, s kým by užívala vše příjemné co život nabízí. Občasná setkání, společné výlety, v létě na dovolenou k moři a všechny krásy a radosti společně sdílet. Je mi 66 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat.

hLEDÁM KAMARÁDA SE KTERÝM MI BUDE HEZKÝ.

Hledám přítelkyni která je již v důchodu a už se nechce trvale vázat, ale má ráda přírodu, památky, cestování a hledá také někoho, s kým by jela na hory nebo k moři a tyto krásy a radosti mohla společně sdílet. Je mi 66 let, střední postava 177 cm, 88 kg. Mám rád výlety, památky, přírodu, hory, jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat.

Ahoj, není tu někdo kdo by si zahrál deskovku, kouknul na horor, zašel na čaj, na kafe, na vodnici, pokecat a tak? Ráda se seznámím s někým sympatickým. =)

Ahoj, jmenuji se Ondra, je mi dnes čerstvých sedmadvacet. Hledám kamarádku na společné aktivity. Rád zajdu na kafe či sklenku něčeho dobrého, vyrazím na procházku či na víkend do přírody. Často také vyrážím na akce s dětmi z dětských domovů. Nebráním se ani objevování tvých zájmů. Podle těch pár přátel, co mám, jsem prima kamarád do nepohody. Mám rád muziku, dobré jídlo a obzvlášť milou společnost.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Praha
Žena | 24 let
Ostrava
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha