Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : Seznamka

Ahojky moc rád bych našel fajn kamarádku, jsem sám a je smutno tak když budeš chtít písni moc rád tě poznám, můžeš být odkudkoliv a na věku nezáleží.

Komunikací vše začíná ..., tak proč neprohodit na začátek pár vlídných, milých slovíček..., a když se nám to bude líbit, můžeme pokračovat dále ...:-))

Psaníčka mohou druhého potěšit, mohou leccos napovědět a unesou radosti i starosti. A když by těch psaníček už bylo hodně, nevadila by mi ani občasná společná vycházka. Často by to nebylo, nechci totiž zasahovat do svého vztahu, téměř nefunkčního.

Ahoj , nenašla by se tu fajn dívka co by ráda vyměnila par písmenek? Jmenuji se Vašek . Budu se těšit :-)

Nemáš kde bydlet, jsi bez prostředků a na krku tlupu exekutorů? Možná je řešení jak z této šlamastiky ven. Chce to chuť tvořit a začít znovu. Mám volný byteček s vlastním vchodem a zcela zdarma pokud nejsi alkoholik nebo narkoman. Není to hotel ale vybavený je se vším všudy co člověk potřebuje k životu. Jsem po nehodě a mám omezený pohyb. Pokud mi pomůžeš kolem domu a znovu rozjed podnikání pomohu i já tobě. Stačí se jen ozvat. Přeji všem krásný den.

Prý se může zablesknout, říká můj kamarád.....Tak uvidíme...

Rád bych se seznámil s ženou, sportovního typu, ve dvou bude určitě veseleji, společné výlety, psaní, důvěra.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 24 let
Ostrava
Muž | 31 let
Kladno

Ahoj, hledám normální nesobeckou, empatickou, upřímnou kamarádku cca 30 - 45 let na sdílení radostí i starostí, popovídání u kávy nebo vína, na sport, výlety (třeba i s dětmi) apod. Nejlépe Horažďovice, Strakonice, Písek a okolí.

Hledám kamarádku se zájmem o ÁJURVÉDU. Praha východ, Praha 9.Více po emailu.Těším se:)

Ahoj :))) Hledám kamaráda nebo kamarádku ideálně z okolí, abychom se mohli i scházet, ale není to podmínka, klidně si můžeme jen psát. Jinak rád cestuju, baví mě počítače, ... Těším se, až napíšeš :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 51 let
Zlín
Žena | 63 let
Praha
Žena | 26 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava