Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé

Ahoj všem, hledám spíše starší ženu....je jedno jestli hubená nebo silnější, hledám kamarádku, proto je důležité si mít co říci, než to, jak vypadá a které nebude vadit to, že jsem ženatý. Prostě se něco ze vztahu vytratilo a něco prostě chybí.....na něco - někoho se těšit... Praha a okolí..

Zabloudil jsem na tyto stránky,přečetl několik inzerátů.Jsem v realitě spokojený muž,starající se táta a hodný šéf.Přišel čas,kdy už mé děti nechtějí pohádky na dobrou noc,vytlačil je mobil a tablet.Doma je klid,někdy až moc veliký.Začal jsem se tedy věnovat svým koníčkům,na které nebyl čas.Nějaká doba už uběhla a mívám pocit,že mi něco schází.Zabavím se u svých zálib,ale kdyby se tu objevila jedna paní,která se občas cítí sama,rád se s ní seznámím.Můžeme v případě sympatií i něco podniknout.

Ano,hledám kamarádku.Myslím to upřímně,bez vedlejších úmyslů.Nemám potřebu si vymýšlet báchorky a někoho oblbovat.Jsem zadaný muž,již nějaký čas.To,že jsem tu je přirozená chuť si popovídat.Nevidím na tom nic špatného.Ano,kdo se cítí osamělý,těžko bude hledat jen přátelství,prahne po vážném vztahu.Tak jsem tu,abych se seznámil s příjemnou paní,která si uvědomuje,že by mohlo býti v životě veseleji.Třeba se tu jedna objeví a seznámím se.Když ne,usměji se a budu hodný muž. Vlastně,jako doposud.

Ahoj, hledám Tebe Kamarádko, která se budeš chtít stát mou Kamarádkou:-) Můžeš být z Ústí nad Labem i z jakéhokoliv jiného města, jakéhokoliv věku. Něco o mně - jsem svobodná, bezdětná, nekuřačka. Těším se na Tebe.

Jsi žena a ráda by jsi si dopisovala? Můžeme si psát o běžných věcech, nebo i mohu posílat moje krátké erotické povídky. Těším se na Tvoji odpověď.

Přeji všem hezký páteční den. Nemám teď za sebou zrovna příjemný období, a tak hledám někoho, komu by nevadilo zatím si občas napsat pár řádků. Mysterywitch

AHOJ HLEDÁM KAMARÁDKU NA DOPISOVÁNÍ.JMENUJI E LUBA A JE MI 54 LET. TĚŠÍM SE NA ODPOVĚD. JSU ZE ŠUMPERKA

Výkonný NAS QNAP

VŠ 44 let 188/90 Pohodový, veselý chlap Hledá pohodovou, sympatickou ženu se kterou bychom si měli co říct, která občas potřebuje vypnout od stresu a vyrazit třeba na sklenku. Poslat si v práci pár řádek. Jsem ženatý a hledám ženu vdanou, který má také svou rodinu.

Ženatý VŠ 44 let 190/90 pohodář by si chtěl dopisovat. S 33-45 letou ženou nejlépe vdanou. Poslat si pár řádek z práce. Třeba časem zajít i na sklenku.

Rada bych poznala muze se zajem o myslivost a rybareni do 55 let.