Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Dopisování a přátelé : SeznamkaSokolov

Hledám vyšší inteligentní ženu bez závazků, přiměřené výšky i věku z KV, SO, CH nebo nejbližšího okolí. Někoho, kdo má podobné zájmy jako já. Zatím nehledám vážný vztah, ale kamarádku (bez výhod).

Ahój. Hledám dívku slečnu která ráda děti, přírodu, procházky, výlety, dobré jídlo atd... Které nebude vadit mých 95kg váhy 177 cm výšky a 22 let Mám rád různé výlety ale sám hold je to nic moc když nemám s kým trávit ty pěkné okamžiky doufám že tě tu najdu a budu moc s tebou prožívat ty pěkné chvíle společné po mnoho let.

MužVzkazy 27 let Sokolov

TOP  24.3.2020

Ahoj našel by se tu někdo na dopisování časem třeba i setkání jen napište :)

Ahoj, rád bych zde našel kámošku na společné trávení volného času. Nehledám kamarádství s výhodami ani příležitost stát se sponzorem, ale spíše možnost mít někoho blízkého. Pojďme si napsat pár řádků a když budou sympatie, tak možná budeme mít štěstí a časem z toho bude opravdové přátelství :-)

Napsat si občas pár řádků o sobě, o životě. Těšit se na zprávu. Rád bych se i po čase setkal, popovídal si osobně. Třeba by z toho mohlo být krásné přátelství.

Hledám vyšší inteligentní ženu bez závazků, přiměřené postavy i věku z KV, SO, CH nebo nejbližšího okolí. Někoho, kdo má podobné zájmy jako já. Zatím nehledám vážný vztah, ale kamarádku (bez výhod).Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Tachov
Žena | 43 let
Beroun
Žena | 66 let
Ostrava
Muž | 52 let
Brno

Hledám ženu na občasné dopisování, mailování. Nejraději z KV kraje. Na věku nezáleží. Můžeme psát o čemkoliv :-)

Jak začít. Napiš, seznámíme se, napíšeme něco málo osobě, o životě. Možná pak v písmenkách vycítíme, že se budeme chtít i potkat. Přál bych si to. Schází mi hezké slovo, pohlazení.

Ahoj, hledám někoho na výměnu řádků o běžném životě , o jeho starostech i radostech, o tobě a o mě ... Pokud ti nevadí psaní a máš rád záhady - a kdo ví - třeba se někdy i shledáme a třeba ne, protože tajemství bývá neodhalené zajímavější , ale to už bude záležet na nás...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 58 let
Praha
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 27 let
Tachov