Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Dopisování a přátelé : SeznamkaBrno

Ozve se příjemná, usměvavá baculka, může být i starší a zadaná, která hledá kamaráda?

I když jsme zadaní, můžeme mít svou 13. komnatu. Hledám sympatickou a štíhlejší kamarádku na normální komunikaci i na vzájemné těšení se jeden na druhého.

Hledám kámošku na pokec u kafča a občas si zajít do kina či na vycházku.

Ahoj, hledám zájemkyni o povídání přes Skype. Témata: jen tak o životě, filmy typu art, neelektronická hudba různých žánrů, ... Chybí tady ještě něco? Jsem VŠ.

Hledám dopisování s babičkou, které něco chybí a ještě by se chtěla na to něco těšit. Co to bude, o tom si budeme psát. Pozdější setkávání možné.

Hledám paní v pokročilém věku, by se ještě ráda kamarádila a těšila na příjemné okamžiky, pro vzájemné obohacení bytí. Zatím si můžeme psát, později i povídat.

Hledám ženu, se kterou bych si eroticky dopisoval a v případě vzájemných sympatií, tak i dlouhodobou milenku. Jsem plnoštíhlý muž z Brna, 55 let, 183 cm, delší vlasy a bradku, ženatý, podnikatel. Bohužel ve vztahu schází ta pomyslná jiskra...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny

Hledám bezva ženu, která je podobně jako já zadaná (ale i ženu nezadanou) a které tak vyhovuje výměna mailíků bez osobního setkání. Nabízím výměnu přátelských a kamarádských písmenek, ale v případě sympatií i písmenek důvěrnějších. Zn. "Malé velké tajemství". :)

Příjemný muž hledá příjemnou ženu na příjemná písmenka...neboť...

Přišel věk, kdy chci myslet i na sebe. Ráda bych našla kamarádku (jen kamarádku) pro výlety do přírody, za kulturou, na různé zájmové kurzy, klidně i dovolenou. SŠ/56 z Brna

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Muž | 56 let
Louny