Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Gay dopisování : Dopisování a přátelé : Praha

Hledám kámoše z Prahy a okolí od 18 do 35 let, pokud možno nekuřáka, na trávení volného času a časem možná i víc...
Našel by se tady alternativní netypický gay? - Chlapík středních let, který je příznivec Tibetu a jiných asijských zemí, evropských zemí, malých filmových festivalů, knih a knihkupectví, muziky 60.-70.let, vlaků a železnice?? A má rád cestování s batohem, procházky, pěší výlety, vandry, relax ve vodě, pivko, tabák, dobré jídlo ?? Pokud ano, hledá Tě pohodový renesanční chlapík, co se moc nehodí do dnešní rychlé doby a proto stále hledá opravdovou spřízněnou duši pro přátelství na zbytek života.
Ahoj jsem opravdu hodně tlustej cca 197kg s malím m, v sexu s chlapem nemám zkušenosti a rád bych si s někým o nich psal a nevylučuji ani pozdější setkání.
Ahoj. Hledám někoho na občasné dopisování email/SMS, třeba k tomu výměnu svých er.fotek :-). Jsem gay.
Ahoj, jsem 38letý kluk z Prahy a hledám věřícího přítele tak do 45let na všechno krásné. Můžeš být i farář kněz pastor. Můžeme si psát a můžeme se i setkat.
Ahoj, hledám kamaráda, spřízněnou duši. Někoho, s kým se dá sdílet dobré i špatné. Moje zájmy: čtení, technika, přírodní vědy... Jsem tichý kluk, introvert. Budu rád, když se ozveš.
Ahoj, já ženatý a jasně BI, chceš si psát o zkušenostech, snech, prostě o všem možném i nemožném, čekám na tebe, nechci reál jde o predstavy, psaní. Raději někdo z Prahy kdo ví co se může jednou stát. Piš odepíšu všem a třeba se najdeme a budeme si psát, mám hlavu plnou nápadů......chceš je se mnou prožívat?
Ahoj, hledám touto cestou nějakého fajn kamaráda, nejdříve na psaní a v případě vzájemných sympatií osobní setkání. Mám rád železnici a MHD, rád cestuji a ve volnem čase jezdím na kole. Najde se nějaký sympaťák?
Ahoj, som žena, ale hladám si tu medzi vámi gay kamaráta.. Úprimného, na úrovni, inteligentného, veselého..