Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Chtěl bys kouřit mladého šťíhlého kluka v dámském prádle? Napiš představu ;)
Ahoj, som žena, ale hladám si tu medzi vámi gay kamaráta.. Úprimného, na úrovni, inteligentného, veselého..
Hledám z celé ČR na dopisování (e-mailem, klidně po whatsappu) jednoho gay, nebo bi kamaráda plus minus někoho v mém věku. Já gay 49 let. Hledám kamaráda, který stejně jako já, potřebuje spřízněnou duši, kdo si potřebuje poměrně často popovídat o věcech všedních, stejně jako o věcech zásadních. Hledám někoho upřímného, otevřeného, diskrétního. Hledám někoho, kdo umí napsat víc, než jednu větu. Hledám někoho, s kým konverzace neskončí po dvou e-mailech.
Zdravím všechny dopisující si. Hledám kamaráda na psaní. Pokud se taková kategorie vůbec vyskytuje. Budeš-li mít chuť napsat pár písmenek, něco s někým tak nějak sdílet, budu rád.
Hledám, kamaráda který nebydlí daleko. Mám tu více inzerátu tak se prosím koukni.-)
Ahoj hledám kohokoli na dopisování tak jestli tady někdo jr tak napiš.
Je tu někdo, kdo si rád dopisuje? Kdo si rád píše otevřeně. Bez nároků na setkání. Jen si to dopisově užít. Odpovím komukoli na cokoli:) Třeba se tu objeví nějaký aktivní chlapák, co si rád vymění zkušenosti. Vzájemná inspirace...Najdu? :)
Jmenuji se Honza. Jsem tělesně postižený. Hledám přítele. Jsem sám. Bydlím v Brně. Bydlím v rodinném domě. Bydlím s kočkou Mindou. Hledám přítele.
Ahoj, dlouhodobý normální seriozní pár /oba gay/ hledá rovněž stejný pár k přátelství nebo aktivního jednotlivce. Bydlíme v domku, máme rádi zvířata, hudbu, víno, humor, filmy ..Prakticky se nebráním ničemu jde jen o pohodu. Čas by ukázal. Nepotřebujeme si nic dokazovat a nezaháníme krizi nebo nudu. Tak to zkuste. Bez fota nepište je rok 2018
Hledám chlapce ve věku 18-25 let, který se nebojí experimentovat