Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Rád bych si dopisoval s někým koho sex se ženou už neuspokojuje.
Rád bych našel přítele na zbytek života. Jsem pohodář středního věku, duší stále kluk, někdy veselý a společenský, někdy introvertní a zádumčivý. Mám hlavně humanitní zájmy (Knihy, Filmy, Muzika, Cestování atd.) a to i dost neobvyklé na dnešní dobu. Nejsem moc praktický ani technicky zručný člověk, takže povědomě hledám spíše opak než jsem já, ikdyž vzájemné porozumění, pochopení, trpělivost a tolerance jsou důležité. Pokud máš rád železnici, je to velké plus. Kam to může směřovat ukáže čas.
Hledám kámoše z Prahy a okolí od 15 do 35 let, pokud možno nekuřáka, na trávení volného času a časem možná i víc...
Ahoj, touto cestou hledám fajn kluka/chlapa( AKTIVA) na vybudovaní vážného vztahu. Ty od 37 do 57 let.Měl by jsi být hodný, milý,pracovitý a taky hlavně milující.Můžeš být odkudkoliv,čili celá (ČR).Měl bys mít nějaké zájmy, abychom si rozuměli měl by jsi mít rád přírodu, turistiku, výlety, apod.Já 36 letí kluk z Uherského hradiště.Mám modré oči (začal sem nosit brýle na dálku,vlasy špinavý blond na krátko střižený.Jsem veselé povahy, pracovitý,milující,hodný.Pokud sem tě oslovil.
Pojďme se rozepsat o čem sníme, po čem toužíme. A stále se jen odhodláváme někoho nějak oslovit, ale na veřejnosti to nejde :-)
Hledám kamaráda se "společnými zájmy" . . Jsem ženatý, jinde bychom se asi nikdy nepotkali, tak si pojďme aspoň něco napsat tady. :-)
Ahoj, hledám kluka, se kterým bych si mohl psát o běžných problémech, které nás potkávají. Můžeš být odkudkoliv :-)
Ahoj, hledám kamaráda, spřízněnou duši. Někoho, s kým se dá sdílet dobré i špatné. Moje zájmy: čtení, technika, přírodní vědy... Jsem tichý kluk, introvert. Budu rád, když se ozveš.
Ahoj, já ženatý a jasně BI, chceš si psát o zkušenostech, snech, prostě o všem možném i nemožném, čekám na tebe, nechci reál jde o predstavy, psaní. Raději někdo z Prahy kdo ví co se může jednou stát. Piš odepíšu všem a třeba se najdeme a budeme si psát, mám hlavu plnou nápadů......chceš je se mnou prožívat?
Hledám muže - kamaráda přiměřeného věku. Jsem ženatý a nehledám tedy gay vztah.