Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Ahoj... Hledám někoho na dopisování přes email/whatsapp o životě a všech kravinách :-).

Ahoj, hledám rozumného a fajn kluka na nějaké to psaní. Rád tě poznám. :)

Hej, je tu někde chlapík ze starých dobrých časů 90.let ? havlista, ekolog, hippík atd.? někdo, kdo nežije moderními trendy a diktátem potřeb dneška? Raději chudý a outsider týpek s citem a srdcem, než navoněný pracháč s kariérou a tituly, raději rozumný pohodář než babišovský koblihář či pravicový egoista. Raději poutník a vandrák co jezdí vlakem a chodí pěšky, než machr s autem a fůrou nezbytných moderních hejblátek. Raději duše s vnitřními hodnotami než tělo s vnějším pozlátkem. Najde se?

Rád bych potkal (nejdříve si dopisoval) kamaráda, přítele, nebo snad i něco víc, s vzájemnou tolerancí, respektem a smyslem pro humor. Jestli tady někdo je, budu rád když se ozve.

Rád tu najdu kamarády na volný čas - procházky, výlety, k vodě apod. Hlavně víkendy by se někdo hodil. Je mi 25 let, jsem z Brna. Taky rád sportuji. Těším se, Roman

Zdravím, hledám muže, ideálně v mém věku, na dopisování. Docela mě baví psát klasické dopisy, lepit je do obálek a posílat poštou. Můžeš být gay, bi nebo hetero, hlavně buď fér.

Ahoj našel bych kamarada na společnou dovolenou nebo i jen na výlet? Jsem v pohode pracující kluk. Tak pokud také nemáš s kym vyrazit a jsi tak do 35 let, tak se ozvi.

Hledám kamaráda . . Jen tak . . Třeba tady najdeme "společné zájmy".

Ahoj, rád bych si psal s nějakým mužem do 35 let.

Jo jsem buznik ale noaco kokoti je to muj zivot moje story nelibi tak do komory napis cukrousku a posli fotku dicka