Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Nabízím své dominantní služby a schopnosti submisivním mužům, kteří mají zájem o osobní výchovu prostřednictvím komunikace na dálku. Poskytuji diskrétní, individuální přístup dle potřeb zájemce a mých časových možností. Vyžaduji slušnost, diskrétnost, komunikativnost (e-mail, Skype...), schopnost porozumění psanému textu. Předchozí zkušenost s výchovou není nutná. Vhodné pouze pro jednotlivé muže, kteří rozumí sami sobě a svým potřebám. Pouze pro omezený počet zájemců.

Hledám přírodního chlapíka středního věku (40-50let) na blízké kamarádství se společnými zájmy. Na pokec u pivka, na společné výlety, vandry, cestování, do vody, na kulturu, na dobré jídlo. Jsem chlapík s duší kluka, trochu introvert a nešika. Nejvíc můj život naplňují Asijské země (Tibet a země tibetského buddhismu, Indie, Japonsko a Korea), Skandinávie a Holandsko, Balkán, miluju vlaky a železnice, knihy, filmy, muziku (ABBA, Beatles atd.), smích, pohodu, milování mezi muži, harmonii.....

Hledam radeji mladsiho kamose na pokec o gay sexu atd.

Jsem pohodářský introvert s klukovskou duší, mám rád staré dobré věci života a nemusím moc ten moderní spěch. Hledám chlapíka středního věku a podobného ražení. Pokud jsi na stejné vlně (pěší výlety, procházky, vandry, nadšení do cestování vlakem, česká krajina na sever od Prahy, země severní a východní Evropy, země Asie, muzika 60.-90.let, dobré knihy, filmy, jídlo, pivko) pak jsi má hledaná spřízněná duše do života (možné budoucí spolubydlení na Praze 7?)

Je mi 16 a jsem gay. Rád si pokecám. Napiš

Kdo popíše? Nejlíp z východu Čech. Foto na email

Na svůj věk jsem stále duší kluk, veselý i introvertní nešika, hlavně ale pohodář s citem. Můj život se točí kolem nevšedních věcí. Miluju země severu a východu (Skandinávie, Balkán a Asie), jsem nadšenec do vlaků a železnice, do pěších výletů a cestování, mám rád hudbu 60.-90.let (rock, pop, jazz, folk), knihy a filmy, historii, věci mezi nebem a zemí, smích, pokec, pivko, dobré jídlo. Hledám spřízněnou duši chlapíka středního věku, který porozumí...... a přijme společné sdílení života.

Hledám kluka jestli máš zájem o mé osobě se sejít šlo by to jsem z Příbrami věk 30