Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Je mi 39, ale vypadám mladší. Jsem introvertní gay a chybí mi kamarád, co by měl chuť klábosit večer na chatu či občas vyrazit na výlet, do bazénu nebo za kulturou (či za sexem :-P). Ehm. Mám trochu strach z neznámých lidí, takže se hůř seznamuju. Říkám si, že třeba někde existuje ještě jeden osamělý teplý introvert, kterému vadí vlastní osamělost. Rád bych našel muže, co nevypadá jako můj otec (tlustý, chlupatý, plešatý) ani jako moje matka (legíny, kabelky, líčení). Prostě někoho podobného.

Hej, je tu někde chlapík ze starých dobrých časů 90.let ? havlista, ekolog, hippík atd.? někdo, kdo nežije moderními trendy a diktátem potřeb dneška? Raději chudý a outsider týpek s citem a srdcem, než navoněný pracháč s kariérou a tituly, raději rozumný pohodář než babišovský koblihář či pravicový egoista. Raději poutník a vandrák co jezdí vlakem a chodí pěšky, než machr s autem a fůrou nezbytných moderních hejblátek. Raději duše s vnitřními hodnotami než tělo s vnějším pozlátkem. Najde se?

Ahoj... Hledám někoho na dopisování přes email/whatsapp o životě a všech kravinách :-).

Hledám nejen kamaráda....

Rád bych potkal (nejdříve si dopisoval) kamaráda, snad přítele, nebo i něco víc, s vzájemnou tolerancí, respektem a smyslem pro humor. Jestli tady někdo je, budu rád když se ozve.

Hledám Bi/gay hodně submisivního mladého muže do 30let na erotické dopisování nebo sex po telefonu později. Neboj se a napiš !

Hledam naprosto submisivního hubenýho, Bi,gay,hetero kluka do 25,kterej si chce psát s dom klukem ? Později se uvidí...

Hledám kamaráda . . Jen tak . . Třeba tady najdeme "společné zájmy".

Ahoj, hledám rozumného a fajn kluka na nějaké to psaní. Rád tě poznám. :)

Rád tu najdu kamarády na volný čas - procházky, výlety, k vodě apod. Hlavně víkendy by se někdo hodil. Je mi 25 let, jsem z Brna. Taky rád sportuji. Těším se, Roman