Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Našel by se tady alternativní netypický gay? - Chlapík středních let, který je příznivec Tibetu a jiných východních či severských zemí, malých filmových festivalů, knih a knihkupectví, muziky 60.-70.let, vlaků a železnice?? A má rád cestování s batohem, procházky, pěší výlety, vandry, relax ve vodě, pivko, tabák, dobré jídlo ?? Pokud ano, hledá Tě pohodový renesanční chlapík, co se moc nehodí do dnešní rychlé doby a proto stále hledá opravdovou spřízněnou duši pro přátelství na zbytek života.
Rád bych si dopisoval s někým výrazně mladším. Já 46 let.
Ahoj, jsem 38letý kluk z Prahy a hledám věřícího přítele tak do 45let na všechno krásné. Můžeš být i farář kněz pastor. Můžeme si psát a můžeme se i setkat.
ahoj.hledam chlapa z trutnovska nejen na dopisovani
hledam kamose nejen na psani
Otevřeně o všem. Jen psaní. Hledám jen aktiv/dom týpky. Kdo si rád zpestří svůj život i nějakým tím dopisováním...? Zcela bez zábran:)
Rád bych poznal milého staršího muže, prozatím bez nároků na setkání, pro společné povídání o všem co nás oba zaujme.
Hledám kámoše z Prahy a okolí od 15 do 35 let, pokud možno nekuřáka, na trávení volného času a časem možná i víc...
Pojďme se rozepsat o čem sníme, po čem toužíme. A stále se jen odhodláváme někoho nějak oslovit, ale na veřejnosti to nejde :-)
Hledám kamaráda se "společnými zájmy" . . Jsem ženatý, jinde bychom se asi nikdy nepotkali, tak si pojďme aspoň něco napsat tady. :-)