Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Gay dopisování : Dopisování a přátelé

Našel by se někde alternativní netypický gay? - Chlapík středních let, který je příznivec svobodného Tibetu, ekologické problematiky, malých filmových festivalů, malých knihkupectví, regionální i lokální železnice, východních filosofií, přírodních kultur apod. ?? A má rád cestování s batohem, procházky, pěší výlety, vandry, relax ve vodě, pivko, tabák, dobré jídlo ?? Pokud ano, hledá Tě pohodový renesanční chlapík, co ani tak nehledá vztah, jako spíš spřízněnou duši i trochu intimní přátelství.
Rád poznám nezadaného pohodového nejlépe Aktivního kluka – muže s vlastním zázemím ze Zlínského,Olomouckého,Jihomoravského kraje, který již ví, co chce a je připraven něco budovat. Měl by jsi být trošku technicky typ, měl bys mít nějaké zájmy, abychom si rozuměli měl by jsi mít rád přírodu, turistiku, výlety, apod. Já 36/180/99, mazel, prý sympaťák. Ty do 58 let. Odpovím všem, kdo dodrží věkovou hranici. Starší prosím nepište. V odpovědi prosím o uvedení věku. Odpovím všem.
Hledám gay kámoše z Prahy a okolí od 16 do 35 let na trávení volného času a časem možná i víc...
Ahoj, touto cestou hledám kluka nebo muže, který by si rád odpisoval, řekněme takového virtuálního kamaráda, s kterým bych mohl všechno probrat. Pokecat si o problémech a tak dále, pokud se tady takový najde budu rád, telefonní číslo, pošlu když tak do zpráv.
Je tu někdo, kdo si rád dopisuje? Kdo si rád píše otevřeně. Bez nároků na setkání. Jen si to dopisově užít. Odpovím komukoli na cokoli:) Třeba se tu objeví nějaký aktivní chlapák, co si rád vymění zkušenosti. Příběh... Vzájemná inspirace...Najdu? :) (upřesnění- jsem pas-až sub)
hladam muza silne postavy na dopisovanie casom mozna priatelstvo aj viac.
Ahoj, hledám touto cestou nějakého fajn kamaráda, nejdříve na psaní a v případě vzájemných sympatií osobní setkání. Mám rád železnici a MHD, rád cestuji a ve volnem čase jezdím na kole. Najde se nějaký sympaťák?
Ahoj ja muž 44 hledám nějakého kamarada, na psaní o čemkoliv jestli tady je někdo tak pište odpovím všem Davidbudu se těšit ze najdu aspoň nějakého kamaráda.
Ahoj, hledám někoho na pokec, tak se klidně ozvi ^^
Ahoj,hledám hodnýho gaye,kterýmu by nevadilo si někdy napsat.