Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé : Praha

Překroč smutek, nezájem a samotu.. Udělej první odvážný krok a napiš mi.. Jsem štíhlý muž sportovní postavy, 45/176 z Prahy. Hledám příjemnou kamarádku, která by byla sluníčko v mém životě. Jserm ženatý, ty ideálně vdaná nebo zadaná.. Těším se na poznávání.
Sedím a přemýšlím, zda napsat a co vlastně napsat. V mém věku již člověk ví, že život není nekonečný a že hrozně rychle utíká. Jako mladý si plánuje, jak bude život úžasný a že ho nemůže nic zaskočit.Opak je pravdou. Hodně věcí se dá přejít, vyřešit, ale něco nejde - je to těšení se na něco, někoho.
Ráda bych našla muže nebo ženu na dopisování. Ráda komunikuji a ráda píši sms. Baví mě poslech hudby, mám ráda tanec, cvičení, čtení knih, cestování a spousta dalších věcí.
Ahoj, ráda bych se přátelsky setkávala s někým, kdo nepřemýšlí zcela ordinérně, není pro ni/něho nutné žít, chovat se, myslet dle genderových a společenských tradic, kdo má rád osobní rozvoj, inspiraci, estetiku, kulturu, cestování, přírodu a současně respekt, zdvořilost. (Mám zájem o aktivní setkávání. Reaguji jen na odpovědi k tomuto zadání). Budu se těšit:)
Ahoj, jsem mladá slečna z Prahy. Hledám zde kamaráda na pokec a časem klidně nějaký výlet. Budu se těšit!
Pojďme zkusit začít něco budovat ;) Ráda bych zde s někým začala budovat nějaké přátelství - bylo by fajn, kdyby toho někoho bavilo sportovat, chodit do přírody, ale i si jen sednout a popovídat .. mam vztah, tedy vztah nehledam :) a nemám vse :) jinak bych sem nepsala .. mam přátele a přítele :) ale cítim ze potrebuju poznat nekoho nového :)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava
Hledám kamaráda pro společné zájmy-divadlo,plavání,bowling,výlety do přírody a ráda bych zašla na nějaký pěkný ples.Možno i tvoje zájmy...napiš a určitě se domluvíme.Přes společné zájmy k vážnému vztahu.
Hledám fajn kamaráda nebo kamarádku na psaní, povídání o všem možném.
Nehledám LÁSKU, ale PŘÁTELSTVÍ Ano, jsem trapná.....Když se tady mezi zdejšími bezdomovci a sexuálními loudily snažím najít Kamaráda potažmo přítele...Opravdu nejsem lehká děva abych dala každému, ani matka abych se starala o hygienu a šatník dospělého chlapa. Prostě jen neumím kamarádit s ženskýma a tak hledám mužskou alternativu..Společné zájmy a pohled na svět......

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 54 let
Praha