Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé : Praha

Ahoj, ráda bych zde poznala nové lidi. Chtěl by někdo zajít jen tak ven? Popovídat si, poznat se nebo si můžeme vyměnit pár řádků a pak zajít ven. Lepší je poznat se osobně - než si dlouho psát. Jsem tu proto, že ráda poznávám nové lidi. Jsem zadaná - tudíž vztah nehledám. Není v tom zoufalství - spíš zvědavost. Když se z toho vyklube hezké přátelství - proč ne. Však se nechám překvapit - na koho třeba narazím

Najdu kamaráda nudím se je mi smutno 34 let do 45 let Praha a okolí sem svobodná štíhlá ráda cestuji sportuji si tu

Není to nejlepší způsob seznámení, ale jiné možnosti nemám..Třeba jsi na tom podobně....a odpovíš..

Kudy chodí odvážný VŠ/SŠ, nad 60 let, z Prahy, že ho nepotkávám ? Na přátelský vztah, neženatý, ne krasavec, klidně všední, nepohledný či obézní chlap, ale bystrý a zručný technik (ČVUT vítáno, není podmínkou), jenž zvládne nahrát, nejlépe svojí technikou audio-video, veřejně či skrytě, konverzaci s úřední osobou (paralelní nahrávání se mnou). Těší se neštíhlá, ale praktická, vstřícná VŠ s chybami, která nenašla po ovdovění parťáka nejenom k nahrávání jednání. Stará zkušená baba Jaga :-)

Ahoj :) Jsem pohodová, veselá, nekonfliktní nekuřačka. Hledám zde z nedostatku příležitostí muže nejen pro intimní vztah.Miluji vodu, přírodu, procházky, výlety, mám ráda divadlo, film. Pokud Tě zaujaly moje řádky, budu moc rád když se mi ozveš.

Středoškolačka sportovního typu 56/173 s kolem, lyžemi ( sjezd i běžky), s pohorkami, ping-pong pálkou, lodí hledá prima kamaráda přiměřeného věku i výšky na sportovní aktivity, kulturní aktivity, vycházky do přírody.......... prostě na čem se dohodneme. Uvítám Tě z Prahy 3, 9, 10. V případných emailech si už napíšeme více.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava

Ozve se mi prosím současný, nebo bývalý pacient Rehabilitačního Ústavu Hrabyně? Nebo jiného RÚ? Byla jsem tam naposledy před 9 lety, ráda bych si vyměnila zkušenosti a informace, zda se mám zase těšit na kvalitní, účinnou rehabilitaci a pobyt, či něco nového, zajímavého, taky na kamaráda.

Kde jsi, hrdino, VŠ/SŠ, nad 60 let, nejlépe z Prahy, na přátelský vztah, neženatý, ne krasavec, klidně všední, nepohledný či obézní chlap, ale bystrý a zručný technik (ČVUT vítáno, není podmínkou), jenž zvládne nahrát, nejlíp svojí technikou (audio-video), veřejně či skrytě, moji konverzaci s úřední osobou (paralelní nahrávání se mnou). Těší se neštíhlá, ale praktická, vstřícná VŠ s chybami, která nenašla po ovdovění parťáka nejenom k nahrávání jednání. Stará zkušená baba Jaga :-)

Já SŠ 50/172 hledám inteligentního optimistickeho kamaráda na dopisování o tom, co nám život přináší. Férové jednání podmínkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 51 let
Zlín
Žena | 65 let
Ostrava
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 39 let
Praha