Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Ahoj,jsem vdaná a nechci nic měnit. Hledám kamaráda, přítele.
Možná je to brzy, ale raději už nyní hledám přítele na vánoční procházku Prahou.
Zůstala jsem zcela sama. Nehledám manžela, sponzora ani společné bydlení. V našem věku máme už své ustálené zvyky, nějaké ty mouchy, taky postupně ubývá zdraví. Ale člověk by neměl být sám, i když si často vystačí. S někým si porozumět, podělit se o drobné radosti i strasti všedních dnů, být si oporou, to bych brala. Jsem nekuřačka, mám malého pejska. Mladí muži nepište, vážně nemám zájem.
Ahoj, jsem človíček, co rád poznává nové lidi a rád buduje pevná přátelství :) Nehledám zde prátele, protože bych byla osamělá, ale protože bych ráda našla jednoho dva nové lidičky, se kterými bych budovala něco nového :) Nehledám zde ale vztah, protože v tom jednom co mám jsem štastná :) Prosím o rozumný věk od 20 do 32 let :) děkuji.
Ahoj, hledám kamaráda na dopisování. Nehledám zde sex ani vztah. Mám 27 let, nekouřím, nepiju a jsem bezdětná. Byla bych ráda, kdybys byl nekuřák, max. 35 let.
Ahoj, mám ráda turistiku a procházky, i kolem Prahy, a samotnou mě to vždy nebaví. Děti už jsou z hnízda a kamarádkám se většinou nechce. Baví mě i knížky, film, sem tam výstava, nejsem sportovní ani moc společenský typ. Hledám kamarádku nebo kamaráda podobného naturelu, nehledám milence ani nejsem tzv. na ženy. Jsem 55/169, VŠ, pá kg+.
TIŠNOV a okolí - hledám kamaráda na povídání, společné posezení u kávičky nebo výlety/ procházky. Ideální věk mezi 35 - 45 let.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 68 let
Ostrava
Žena | 53 let
Praha
Hledá se kamarád na výlety, popovídání, posezení, se zcela vyřešenou minulostí. Jsem SŠ štíhlé postavy, a mladá duchem mnohem mladším než je můj věk.
Hledám prozatím nějakou příjemnou novou tvář, na psaní nebo dopisování. Potom by se vidělo co by bylo dál.
Najdu kamarada nudim se je mi 33 do 45 praha a okoli si tu prosim nekuraka a svobodny

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Praha
Žena | 68 let
Ostrava