Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Rada se smeju...........mám ráda dobrý humor, moderni hudbu, srandu, přírodu, kina, divadla, výlety........Po nevydařeném vztahu taky občas nemám s kým vyrazit někam ven. ...............nejakeho kamose mladšího vzhledu do 50ti let kde nevazne komunikace.

Jelikož se cítím velmi osaměle, rozhodla jsem se pokusit zde najít příjemného muže, který je sice jako já zadaný, ale rád by našel ještě kousek štěstí v podobě milého protějšku. Jen mít to štěstí a najít tě tady.

Ahoj jmenuji se Lukáš je mi 25 let a jsem z Prahy. Hledám kamaráda na volný čas třeba na výlet mezi 20 až 30 let z Prahy?

Hledám nejprve pro občasné dopisování staršího (40+), inteligentního muže, nejlépe věřícího, který kvůli zdravotním problémům zůstal sám.

....vše vtipné, zajímavé a přitažlivé už bylo napsáno, já bych ráda kamaráda, který bude chtít mi napsat a časem i říci vše, co bude chtít..

Vdova hledá veselého a příjemného kamaráda z okolí Vrchlabí.

Nenajdu tady kamaráda na pokec po tel a SMS Jana 32 let

Hledám kamaráda na pokec u vínka...

Krásnou i když propšenou sobotu. Hledám fajn kamaráda,ktery si zajde na kafé,rad si napíse sms,zavola si. Hledám opravdové přátelství.Obyčejného muže žádného náfuku.