Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Ahoj jmenuji se Lukáš je mi 25 let a jsem z Prahy. Hledám kamaráda na volný čas třeba na výlet mezi 20 až 30 let z Prahy?

Muž na úrovni na kávu, do kina,....?

Co napsat abych zaujala ?sem obyčejná vdaná žena trošku při těle a hledám kamaráda třeba kamionaka (není podmínkou)na písmenka na zavolání na kávu a možná i na setkání.Pokud opravdu jsi je ti do 50let tak napis

Hledam bezva kamarada do deste.....

Ahoj, jsem studentka, která hledá milého a sympatického muže, který mi vyplní časové mezery :) nehledám sex, jen kamaráda nebo vážný vztah.připoj fotku pokud chceš zaujmout, jinak neodpovídám.

Brouzdám tu (VŠ 41) a hledám někoho na dopisování, sdílení pocitů, rozbití rutiny a nudné šedi. Mám rodinu, 3 krásné děti (6, 4 a 1) a ženu, pro kterou jsem ale už svoji povinnost splnil a podle toho to vypadá. Přátele už moc nemám, nikdo nemá na nic čas a kontakty usnuly. Doba je atomizovaná a hektická. Rád bych zase měl s kým popovídat, těšit se na mail, někoho, koho zajímám a komu i já mohu být něčím podobným. Muž/žena, je to jedno. Milenku s pod skutečně nehledám... těším se na odpověď.

Rozvedená 66 let, hledá kámoše přiměřeného věku.

Každý den nám přináší něco nového, měli bychom být šťastní a spokojení, a přesto: schází nám spřízněná bytost, jejíž písmenka by prozářila i pochmurný den. Nečekáme dokonalost, ale toužíme po úsměvu, co zahřeje naše srdce, po doteku, který pohladí naši duši. Máme svoji zodpovědnost, kterou nelze opominout, přesto hledáme toho, kdo nám naše potřeby a přání může splnit, abychom i my mohli oplácet stejnou měrou.