Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Ahojky. Jen tak popovídat. Hmmm? :)
Hledám solidního muže na úrovni, 40-52 let, nad 180 cm, nekuřáka, se smyslem pro humor, který by měl rád po svém boku ženu, která o sebe pečuje a nevadilo by mu 1 menší dítě. Zatím jen na psaní emailů, později společné výlety, kino, procházky a dál se uvidí, co nás napadne :-) Prosím, odpovědi s fotkou.
Ahoj, jsem tu, protože bych ráda poznala nové přátele. Na sport, za kulturou a když si budeme rozumět tak třeba vybudujeme nějaké pěkné přátelství :) Nejsem tu, abych našla vztah, protože jsem zadaná :) Mám moc ráda přírodu - Norsko, apod.. nebo klidně i jen česko na kolech, mám ráda procházky po městě(ch), ráda cestuju (ikdyž ted na to nemám tolik penízky :) ). Budu se těšit na odpovědi :)
Hledám kamaráda nebo kamarádku,kterým stačí lyžování na Perninku
Jsi příjemná žena z Prahy, do 45 let? Nejsi XXL, hloupá a zlá? Toužíš poznat příjemného kamaráda, třeba jen na emaily nebo na SMSky? Jsem štíhlý muž sportovní postavy (45/175), mladého vzhledu a hledám jednu, kterou budu nosit na rukou, těšit se na ni a vážit si ji. Ozvi se, třeba můžeme prožít něco hezkého.
Ráda poznám pohodového muže. Děti vítány. Zájmy - hudba, tanec, cestování.
Jen tak si popovídat o životě prostřednictvím psaných řádků ...

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 68 let
Ostrava
Žena | 53 let
Praha
Nikdo není takovým miláčkem štěstěny, aby nepotřeboval přítele
Ženatý muž hledá přítele na výměnu písmenek.
Hledám pohodového chlapa..kamaráda

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 68 let
Ostrava
Žena | 53 let
Praha