Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé : Hradec Králové

Ahoj hleda se prima kamarad.. :-)
Hledám kamaráda do 50 let na procházky, do divadla, na koncerty, na turistiku, na tanec - PLESY popř. na dovolenou. Odpovědi pouze s fotkou.
Rozvedená s postiženou dospělou dcerou hledá kamaráda do nepohody. K mým koníčkům patří cestování, zahrádka a příroda.
Už jsem tento text asi dvacetkrát napsala a zase smazala :-D Nebudu psát co a koho tady hledám, nechám to na osudu. :-) Pro začátek snad kamaráda, se kterym si budeme rozumět a dál se uvidí.... Jsem mladá žena s malým prckem.
Ahoj hledám normálního/ní kamaráda/ku,k dopisování.Prostě slušné povídání o všem možném,zájmech,koníčkách a tak podobně.
Hledám kamaráda, jsem žena v nejlepších letech. Proč to nezkusit.
Jen tak na výměnu písmenek, někdy třeba na odpolední pokec u piva v HK, sem tam na výlet s dětmi, nehledam sex, vztah (i když nikdy neříkej nikdy), jen hledám občas někoho na vyplnění chvil samoty, partaka, co umi rozesmát, se kterým můžu probrat zážitky ze dne, kterému nevadí děcka či má svoje, co rád přírodu, nevadí mu spacák, atd.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 69 let
Ostrava
Žena | 54 let
Praha
Ahoj, je mi 25 let, mám syna 2 roky, bydlím v Hradci Králové a hledám kamaráda na občasné výlety, pokec, nejlíp také s dítětem, s ženskejma si moc nerozumim ??. Nehledám vztah
Hledám kamaráda nebo kamarádku na dopiisování jemi 65 roků ráda zahradníčím žiju v podkrkonoší
hledám kamaráda 30let na pokec a tak

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Praha
Žena | 69 let
Ostrava