Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Ústí nad Labem

Našla by se tady žena,která by byla ochotna si se mnou zkusit dopisovat nebo prostě popovídat.Říkám si proč to nezkusit,vždy se to dá ukončit. Preferuji dlouhotrvalejší korespondenci,ovšem není mi přáno.Změní to nějaká žena?M.
Hledám kamarádku na psaní a povídání.....je šance ,zde nějakou najít? M.
Dobrý den hledám zatím jen kamarádku na psaní a občasné schůzky a když si vzájemně budeme rozumět vztahu se nebráním :-) pouze Ústí nad Labem
Ahoj :) Jsem tu nová, studuju VŠ (dojíždím do jiného města) a nikoho tu neznám. Občas mi chybí takové to obyčejné pobytí s přáteli, ne že bych tedy neměla přátele ve škole a netravila s nimi čas, ale to dojíždění mi to celkem komplikuje. Sice nechlastám, ale třeba občasné vodníci se nebráním. Ráda trávím čas aktivně, takže jestli hledáš parťáka pro sport, neboj se ozvat :) Stejně ráda zkouknu film nebo si zahraju deskovku. Hledám jen kamarády, žádnou formu intimního sblížení. Díky za pochopení.
Hledám kamarádku, která si chce popovídat o všedních starostech a radostech. Mám skoro dvouletou dceru, takže pokud máš dítě v podobném věku, budu nadšená :-)
Ahojky, hledám parťačku která občas zajde za kulturou, výšlapy do přírody s chutí si poseďet a popovídat o všem možném i nemožném.
Ahojky, hledám parťačku která občas zajde za kulturou, výšlapy do přírody, s chutí si poseďet a popovídat o všem možném a nemožném. Zajímám se o chovatelství, zahradu, poslouchám ráda folk a cantry, duchovní i klasickou hudbu. Nekouřím a alkoholu neholdují.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 66 let
Praha
Ahoj, ráda bych poznala nějaký nový kamarádky, nejlíp někoho, kdo má pozitivní vztah k černýmu a nechutnýmu humoru, češtině, umění, metalu, literatuře a severský spiritualitě a není pražská kavárna.
Já 37lety, ty duši podobného věku. Já příšerka, ty sympatická žena, která si ráda dopisuje, má ráda procházky, plavání, romantiku a nemá potřebu stále něco řešit? Jsi-li taková, zkus se ozvat. ;)
Hledám ženu, která by se mnou ráda chodila na procházky a podnikala výlety. Navštívil jsem už tady v okolí spoustu krásných míst, ale mohlo by to vše být ještě hezčí, kdybych u toho měl nějakou prima společnost. Nápadů mám v hlavě hodně a tak se ptám kdo si tu krásu chce vychutnat se mnou? Tak pište ať mi zavaříte počítač ?? :-)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 40 let
Velké Meziříčí