Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Najde se akční slečna, která se nebojí pohybu, adrenalinu. Jsi pro každou aktivitu, máš hrůzu z toho, sedět doma. Nesnášíš nudu a nevadí ti cestovat, hory, lezení a cokoliv jiného? Hledám parťačku, která se mnou podnikne různé aktivity, případně vyrazí i někam na dovolenou?

Občas setkání, pokec, kávička ... Chybí-li Ti společnost, ozvi se!

Jsem nezadaný muž 43 jezdící pracovně do ciziny, ale také často do ČR. Rád bych se seznámil s milou ženou s kterou bychom vytvořili přátelský vztah. Trávili spolu čas, když budu v ČR, případně by i mohla jezdit na návštěvu ke mě. Celá ČR.

Ahoj všem, mohl by mi někdo poradit, jak začít žít? Na jednu stranu mám všechno a na druhou nic. Jsem už skutečně zoufalý, je mi taky hromada let a stále se hledám..Ženy u mě nevydrží. PLEASE HELP!!! Zn. spěchá.

Těch nemám slov, jež řekl bych a plakal, však zahrádku mám hezkou z růží sad a kdyby vás tam někdy slavík zlákal... Já vím, zní sentimentálně, naivně až směšně, ale jak vyjádřit, že hledám spřízněnou duši se smyslem pro poezii, krásu a...třeba nějaký čtvrtý rozměr? Copak to asi je? Zkus něco navrhnout.

Hledám kamarádku, případně kamaráda na toulky přírodou, výlety a túry nebo i na procházky Prahou. Mezi moje koníčky patří hudba, film, literatura a hlavně příroda. Jsem 52/172 VŠ, nekuřačka a nehledám vztah ani nejsem na holky.

... pohodova, usmevava a pozitivni, toulas se tu nekde ? Co hledam, to i nabizim ...

Ahoj hledám kamarádku se kterou bych prozkoumával Pražské kavárny. Jde mi jenom o příjemnou chvíli strávenou během jinak otravného pracovního dne, takže v tom nehledejte žádné prasárny. Navíc jsem již zadaný, takže ty to ani nešlo :)

zdravím:) je možné že budu asi nějákej delší čas sám a tak do té doby bych se rád věnoval k tomu k čemu dřív,měl jsem několik let takovou poradnu, zabýval jsem se mnohými problémy, např mezilidské vztahy,zdolávám i nemožné:)dokážu velmi krásně inspirovat,mám obrovský přehled,je to můj smysl života pomáhat,tak kdo potřebuje, napište,rád pomůžu:)zdarma,úsměv a spokojenost mi postačí:) uvidíš že život může být ještě lepší:)zkus mě,Praha, středočeský kraj, a vlastně v případě písmenek celá čr

Ve dvou se to lépe táhne. . .