Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Mým velkým koníčkem jsou filmy, bohužel ve svém okolí nemám nikoho podobně praštěného, s nímž bych si o filmech mohl povídat. Hledám proto kamarádku nebo kamaráda, s nímž bych mohl o filmech debatovat. Pokud možno z MS kraje. P.S. Nebojte, žádná intelektuální debata, jen normální pokec.
Nějaká slečna co by se chtěla podívat na vánoční trhy, dát si něco horkého, pochodit centrum, vést u toho třeba zajímavou diskusi?:-) Nějak teď nemám s kým. Stačí, když budeš milá a přátelská, já jsem taky takový.:-)
Příjemný muž hledá hodnou ženu zatím na písmenka (e-mail, messenger) o všem možném o radostech všedních i nevšedních dnů v případě sympatii a porozumění nemusí zůstat jen u písmenek. Budu se těšit na Tvou odpověd ahoj Marek.
Je tu vůbec někdo normální? Na různé akce, na výlet, do divadla nebo na koncert? Nabídky sexu nebo výměnu erotických fotek za peníze opravdu nechci.
Ahoj, hledám tu prima - bezva Kamarádku - srdečnou, srdíčkovou, upřímnou, nic neskrývající, spolehlivou, citlivou,..která hledá stejně jako já dlouhodobé, intenzivní Přátelství nejlépe na celý život:-). Máš také zájem hlavně si PSÁT - maily, sms a zkrátka být spolu v kontaktu? Pokud ANO, budu se moc TĚŠIT na Tvou odpověď. Můžeš být ODKUDKOLIV, nejlépe přiměřeného věku ke mně. Když budeme poblíž - můžeme se i vídat a podnikat SPOLU cokoliv,.. když dál, budu VDĚČNÁ i jen za psaní. Nejsem LESBA.
Jsem čerstvě rozvedený, sportovně založený. Hledám spřízněnou duši k psaní, povídání... všechno nechávám na osud.
Ráda bych poznala nové lidi. Hledám nějaké opravdové přátelství. Sdílení dobrého i špatného. Nějaký třeba sport, výlety, káva atd... co se najde :) Ráda bych poznala někoho do 36 let. Nehledám vztah!!!!!!

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Plzeň
Muž | 65 let
Praha
Muž | 39 let
Velké Meziříčí
Muž | 37 let
Ostrava
Milý Ježíšku, Mikuláš to nezvládl a protože jsem byl celý rok strašně hodný, tak jako dárek bych uvítal nějakou novou přítelkyně. Ale žádná čokoládová figurka z cukru, ale ženská do života, nejlépe s kolem, lyžemi, pohorami a společenskou obuví. Zvládneš to nebo to musím nechat jenom na sobě ???
Dospěl jsem k názoru, že vážná známost se tu nedá najít (pokud mě ale přesvědčíš o opaku, tak budu rád). V současné době tedy rád potkám fajn slečnu, dívku, ženu, která ráda zajde někam posedět, do kina nebo do divadla, někam na výlet a uvidíme podle sympatií, co by z toho mohlo být dál. Představy: svobodná, nezadaná, nekuřačka, vlastní zájmy, smysl pro humor, . . . Věk do 36/37 let.
Ahoj najde se mladá holka do 20ti let, která by se chtěla seznámit se starším klukem?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Ostrava
Muž | 58 let
Plzeň
Muž | 39 let
Velké Meziříčí
Muž | 65 let
Praha