Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Jmenuji se Michal a jsem asi normální chlap s pár kily navíc a se smyslem pro humor a hledám hlavně kamarádku s výhodami a časem možná i víc
Byla a stále je pro tebe po celou tu dobu na prvním místě rodina?Upřednostňuješ potřeby druhých před svými vlastními? A přitom tvé myšlenky často ze všeho nejvíce touží po úžasném muži, který by neměl zbytečné předsudky. Muži, se kterým by jsi se mohla přestat ovládat a konečně naplno prožít své léta potlačované touhy, vášně a přirozené pudy. Rád bych dlouhodobé přátelství založené na vzájemném respektu, důvěře a empatii. Odhoď stud a napiš.
Jsem v pohodě, ale z mého života zmizela přítelkyně a chybí někdo, s kým mohu říkat "my" a budu moci společně sdílet zážitky. Nezadaná, samostatná nekuřačka, výhradně z Prahy a blízkého okolí, do 59, nějaké společné zájmy (vztah k aktivnímu pohybu, cestování, kultuře apod.) a vyřešená minulost . Nejlépe s batohem, kolem, lyžemi, pohorkami a i společenskou obuví. Vzájemné sympatie jsou ale základem. A uvidíme co z toho vznikne.
Ahoj hodný kluk nekuřák v ID hledá z Hradce Králové osamělou dívku,napíšeš?
Ahoj, jedna zvláštní existence z jinýho světa či snad vesmíru hledá někoho, kdo je na tom podobně :) Je většinou spíš introvert občas s extrovertním zábleskem, žije většinou ve vlastním světě zasněná miliony světelných kilometrů daleko. Je zvídavá, ráda objevuje nové světy, ať reálný nebo mimo realitu, a vůbec se zajímá o samý podivný věci :). Pokud to máš podobně nebo se v tom ideálně poznáváš, tak se ozvi :)
Nájdem tu nejakú príjemnú žienku, s ktorou by som si mohol dopisovať? Takú, čo sa nebráni ani "zmyselným" témam? Odpíš.. Teším sa.
Nefunguje ti to doma? U nás bohužel taky ne a rozvod je zřejmě na spadnutí. Nechci v tom těžkém období zůstat sám a tak hledám pohodovou přítelkyni. Jsem prý sympatický muž, sportovně založený, 45/175 štíhlý, hnědovlasý, komunikativní. Rád bych poznal ženu, s kterou bychom měli stejné zájmy, názory, dokázali se na sebe těšit apod. Líbí se mi veselé ženy, které nemají postavu XXL a nejsou vyšší než já. Jo a jsou z Prahy :) Je tu taková?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Most
Muž | 65 let
Praha
Muž | 37 let
Ostrava
Muž | 29 let
Rychnov n. Kněžnou
V Liberci jsem cizinkou.... Nehledám sex, flirt či vztah - v jednom komplikovaném jsem a to stačí...
Je tu studentka, ktera by si chtela psat se starsim muzem a psanim treba i zjistit, jestli bychom si mohli byt sympaticti. Nejlepe UL lze i TP.
Ahoj všem, hledám nejlépe zadanou nebo vdanou kamarádku co se cítí být sama a nemá s kým zajít ven tak jako já. Můžeš být mladší i starší. Rozhodují sympatie.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Rychnov n. Kněžnou
Muž | 37 let
Ostrava
Muž | 67 let
Most
Muž | 65 let
Praha