Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Hudba
Umění
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety

Hezký večer přeji. Kamarádko, přítelkyně.... Třeba si budeme mít o čem vyprávět a taky mít o čem mlčet ,

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Jsem VŠ 59 /179, trochu při těle. Samostatný, tolerantní, komunikativní chlap, s vyřešenou minulostí. Žiji sám v RD v Pohořelicích u Brna. Touto cestou hledám milou, štíhlou, samostatnou, tolerantní kamarádku a potencionální partnerku do 53 let z Brna a okolí. S vyřešenou minulostí a odrostlými dětmi, které chybí láska, přátelství a trávení společných chvil. Rád se v případě zájmu osobně setkám.

Hledám kamarádku, která by se se mnou třeba už teď o víkendu zašla ( zajela ) trochu zahřát a zarelaxovat někam do wellness.Zve tě pohodový, snad docela sympaťák 52/183/89. Ideálně Brno, VY, OL, ZL, ale není to podmínkou.

Ráda bych našla kamarádku. Mám ráda osobní rozvoj... Ráda fotím, Prochadzky... Mám sice dite ale snad to nevadí. I když mi připadá mi že hodně to vadí holkám =( snad jediná se najde... Děkuji

Chybí mi blízká kamarádka z Prahy a okolí na vše, co pro nás bude příjemné – i třeba zatím jen dopisování. Měj zajímavý životní příběh, spořádaný život, buď komunikativní, vyrovnaná, třeba trochu outsider s vlastním názorem a hodnotami, bez výrazné nadváhy – mám to samé . Postupná vzájemná důvěra, přitažlivost, souhra, inspirace, respekt, ale nadále vlastní životy. Třeba Tě poznám právě tady...

Někdy mě baví dívat se večer a v noci na - nejen, ale mimo jiné - temné, napínavé, děsivé filmy... Bylo by to ovšem příjemnější s někým. Hledám nezadanou ženu, která má podobnou zálibu a občas by přišla (nebo já k ní, dle dohody). O jídlo a víno u mě nouze nebude, přespat je možné. O vikendech také rád chodím na dlouhé procházky městem či přírodou - i na ty se může přidat. Preferuji silnou postavu - jednak patřím k mužům, kterým se to líbí, a jednak sám, eufemismticky řečeno, nejsem štíhlý. :-)

Najde se kamarádka na kamaráděni.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha
Muž | 39 let
Liberec
Muž | 32 let
Kladno
Muž | 56 let
Louny

Už delší dobu mi chybí příjemné trávení volného času s fajn ženou, nekuřačkou z Brna, nebo dojíždějící. Pohodový vzdělaný chlap, střední výšky i postavy, časově i jinak nezávislý, se zázemím v Brně, už dlouho zadaný.

Nějak se v poslední době nemám na co těšit... Máš taky takový pocit? Hledám příjemnou kamarádku na příjemná setkávání. Jsem pohodový chlap 55 /176 / 88, vzdělaný, nezávislý, nekuřák, střední postavy z Brna. Stávající zatím nechci ničit, přesto by bylo hezké, těšit se, smát se spolu a proměnit obyčejné chvilky v neobyčejné. Prosím napiš mi svůj email.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Bohumín
Muž | 35 let
Praha
Muž | 39 let
Liberec
Muž | 57 let
Brno-venkov