Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Ahoj, jmenuji se Jenda a hledám ženu, kamarádku, přítelkyni,společnici,od 25 do 45 let v okruhu 30 až 40 km od Českého Krumlova na procházku do přírody, k vodě, na kafe nebo čaj nebo jen na příjemný pokec, prostě úplná pohoda bez stresu a násilí. Pokud chceš tak napiš, budu se těšit. Ps. žijeme jenom jednou a život je krátký.

hledám nezadanou ženu ke společnému trávení volného času. Uvítám zájem třeba i o petting, apod. Více osobně po společném poznání se. Můžeš být i výrazně mladší.

Jsem bezproblémový pracovitý muž 57/187/89 a hledám starší ženu v předčasném důchodu nebo v domácnosti již nepracující , která bydlí sama na vesnici a u které bych si mohl dělat auta za pomoc na domku a zahradě . Zvládnu vše kolem domu a zahrady nářadí mám . Středočeský kraj i dál . Mám zájem jen o trvalou spolupráci něco na chvíli pro mě nemá cenu .

Nechce si tu některá žena dopisovat se trochu starším mužem? Ale nehledám vážný vztah, spíše jen rozptýlení, ale třeba i poučení.

Rád si napíšu a potkám ženu, z Prahy a okolí.Věk 45-55 let.Myšlením svobodnou,nezávislou,která už něco zažila a chce mít pohodový,nekomplikovaný vztah.Prosím jen ne moc těžkou.Budeme jezdit na kole,cestovat a snad i sexovat.To bychom mohli pro začátek,dál se uvidí.Já jsem 180/80,53 let,holohlavý,se smysl pro realitu a humor.Nepovažuji ženu za služku,bydlím sám a jsem v pohodě.Fotka se prý objeví po nahrání

Ahoj kluk přechodně na vozíku hledá z Hradce Králové dívku,kamarádku,lásku která je sama a hledá kamaráda i vážný vztah:napíšeš?

Aho,zcela vážně hledáme veselou kamarádku, Osobní jednání nutné,výlety, zábava,tulení a západy slunce s vínem v ruce.Ve třech.Pěkný den.P a J

Letní románek? Vdaná, drobná, štíhlá? Těším se....

Hledám ženu , která by ráda v sobotu večer vyšla se mnou někam za zábavou , do společnosti, nebo třeba jen tak na pivko nebo na vínko. Mám rád hudbu ,tanec , humor a zábavu, prostě relax , jak se se odreagujeme a co vše stihneme záleží jen nás dvou . Hezký den Vám milé dámy přeji

Hledáme dívku - ženu která má svůj motocykl /skútr apod./ ,případně spolujízda a ráda by občas vyrazila někam za dobrodružstvím a třeba tajemnem.Nějaký výlet,hrad,koupání,jen tak apod.Prosím o výměnu fotek.