Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé

Kino
Hudba
Umění
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Mým velkým koníčkem jsou filmy, bohužel ve svém okolí nemám nikoho podobně praštěného, s nímž bych si o filmech mohl povídat. Hledám proto kamarádku nebo kamaráda, s nímž bych mohl o filmech debatovat. Pokud možno z MS kraje. P.S. Nebojte, žádná intelektuální debata, jen normální pokec.

Ahoj, hledám kamarádku, které nevadí si normálně povídat a třeba když se poznáme tak časem něco víc? Jsem docela upovídaný a komunikativní. Mám rád jízdu na kole, hudbu, seriály, občas nějakou pc hru a procházky pokud je s kým :). Foto na pokec nepovažuji za důležité, ale pokud bychom se měli třeba vidět a poznat se víc pak je možnost mě vidět :) Pokud budeš mít zájem neboj se napsat :)

Ahoj hodný kluk nekuřák dočasně na vozíku hledá osamělou dívku z Hradce Králové co hledá procházky i víc:napíšeš?

Zájemce o dlouhodobý leasing hledá nízkou, zachovalou buginu s malými nárazníky, a s co nejméně najetými kilometry. Pravidelné servisní prohlídky a údržba budou součástí smlouvy.

Hledám veselý úsměv, něžné oči, hebké dlaně, souznění, vzájemné těšení se.. Jsem štíhlý muž z Prahy, 46/176 mladého vzhledu, pohodový, komunikativní a rád bych poznal příjemnou, klidně i zadanou ženu z Prahy, do 43 let, nebaculatou, nekonfliktní.. Prostě fajn ženu, na kterou bych se mohl těšit a ona by se těšila na mě.. Co si vzájemně zpříjemnit dny?

Ahoj, nechtěl by někdo se seznámit prostě jen tak? Zajít ven, popovídat si, a třeba z toho vznikne přátelství na celý život, kdo ví. Nehledám vztah (jsem zadaná) teoreticky nehledám nic ale když se najde někdo nový fajn, kdo bude mít čas chodit ven a je spontánní A kdybysme šli věkově k sobě bylo by to taky moc fajn.

Ahoj milá neznámá. Nevím co bych o sobě řekl, takže pokud tě něco zajímá, tak se ozvi a ptej se. Jinak co zde hledám - přátelství a dál snad ukáže čas ne?! PS: Netrávím tu čas skoro vůbec, takže pokud napříště, tak rovnou připište FB pro lepší komunikaci. :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 26 let
Praha
Muž | 43 let
Bohumín
Muž | 41 let
Třebíč
Muž | 31 let
Kladno

Nepůjdeme na kávu? ve 14 hodin a 13 minut? 12 metrů a 11 kroků od desátého schodu devátého domu s osmi okny a sedmero dveřmi, tam, co je šest květináčů s pěti kvítky a čtyřmi listy. Mám tři přání, dvě máš Ty, jedno se splní...možná! (48/177/Praha - ženatý).

SŠ 62 , hledá Boženku SŠ 61 studovala SPŠŽ dopravní v České Třebové, bydlela poblíž Hoštejna, vzpomínám, ozvi se, děkuji moc,

Jsem 174v./80h./48Let a jsem z Kolína.Hledám kamarádku štíhlou krásnou ve věku 38-50 let.Mám hodně zálib, ale nejčastěji sportuji na kole.Jen kolín a foto nutné!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 26 let
Praha
Muž | 55 let
Louny
Muž | 34 let
Praha
Muž | 31 let
Kladno