Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Hradec Králové

Krásný den,chtěl bych se těšit,smát,radost rozdávat a zároveň přijímat. Najit fain paní ,co chce si psát, zajít někdy na kávu, má trochu volného času a přitom nic neměnit.
Ahoj hodný kluk sám dočasně na vozíku hledá z Hradce Králové dívku která je sama a hledá hezký vztah:napíšeš?
Tak co ženský jak bych to měl zkusit dnes..............jak mám vysvětlit,že hledám jen dopisování.....jednoduše o všem co nese život.....:-)) Ostatní milenky,nebo moralistky zklamu už ted....jde mi jen o přátelskou konverzaci v dnešní rychlé době..................děkuji a odpovím všem.
Ahoj kluk v ID hledá z Hradce Králové ženu i starší v ID která hledá kamaráda,napíšeš?
Mám skoro vše,co jsem si kdy přál,přesto je mi občas smutno a mám pocit,že mi život protéká mezi prsty...Proto tu zkusím najít jednu fajn kamarádku,která se cítí podobně jako já-milou,inteligentní ženu s holčičí duší pro společné sdílení života.Můžeme se spolu radovat ze všeho hezkého,zanadávat na to špatné,smát se spolu,svěřit se se vším...Napsat si,zavolat,zajít na kafe,dvojku nebo se projít...Jsi tu?
Hezký den,je šance najít štěstí. Najit fain paní ,co chce si psát, zajít občas na kávu, má trochu volného času a přitom nic neměnit.
Taky se cítíš být sama, tak napiš.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 66 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Bez narušení stávajícího vztahu, hledám občasná setkání s intel. ženou do 55 let.
Ahoj :) hledám nějoho na anonymní dopisování :) hledám někoho komu se můžu svěrit se vším, komu můžu být opotou při těžkých chvílích, někoho ským se budu tlemit do telefonu v práci a mít dobrou náladu vždy když si s tebou budu psát :) sice jsem docela mladý (18) ale vždy jsem si rozumněl se staršíma. Nu pokud jsem tě zaujal, můžeš napsat.
Rád bych poznal ženu z Hradce Králové nebo Pardubic a okolí s kterou se dá prima povídat, smát se, zajít na kafe, ....a....a tak dál. V případě vzájemných sympatií snad i něco více? Jsi tady? Ozveš se?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 66 let
Praha
Muž | 40 let
Velké Meziříčí