Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Brno

Trochu provokativní, trochu zkažená duše, špetka nemravnosti, ale hlavně inteligentní slečna/dáma, která má chuť komunikovat a navázat kontakt s někým novým - neznámým mužem a zažívat trochu nepoznaného tajemna?;)
Trochu provokativní, trochu zkažená duše, špetka nemravnosti, ale hlavně inteligentní slečna/dáma, která má chuť komunikovat a navázat kontakt s někým novým - neznámým mužem;)
Hledám kamarádku ve věku 35-50 let. Vzájemné sympatie rozhodnou.
Ahoj, hledám partnerku, normální holku, na věku až tak nezáleží, pro dlouhodobý a vážný vztah. Pracující, snad trochu ke světu vypadající kluk s normální postavou. Rád chodím běhat, jezdím na kole, procházka na pěkném místě taky není k zahození stejně jako víkendový výlet někde kolem 100 km od Brna. Svoji fotku rád pošlu soukromě. Filmy i muziku dělím na dobré a zlé, ne podle žánru a nezkazím žádnou srandu. Rád si taky popovídám o čemkoliv.
Hledám kamarádku z Brno jih a okolí. Je mi 36, zatím nemám děti. Žiji s přítelem a třemi psy v domku kousek od lesa. Mám ráda přírodu, procházky, zahradničení. Ale zajdu i na kávu / pizzu, do kina / na koncert, po obchodech. Jsem upřímná a můj humor je spíše sarkastický. Pokud to máš stejně a třeba jednou týdně chceš něco podniknout, ozvi se.
Nehledám vztah, ale spíš asi kamarádství. Samota mi docela vyhovuje. Na vztahy nemám štěstí.. :/ Ale rád bych si s někým třeba psal, cestoval či sportoval.. Fajn by byl tvůj pozitivní vztah k motorkám, zvířatům, cestování, punk-rocku a štíhlá/drobná postava.. ||Ö|| #motorky, #samota, #punk, #rock, #cestování, #úzkost&deprese, #zvířata, #jídlo, #alkohol, #adrenalín, #snowboard, #nekuřák, #proti_systému, #low-cost, #příroda, #zvířata, #filmy, #born_to_ride, #romantik, #skoro_panic, #sci-fi,..
i býti si vzdálení, potažmo býti si blízcí, setkání občasná - naplněná lidskostí prostou, možná v čase uběhnuvším v cosi krásného přecházející, mluviti i mlčeti, toulajíce se přírodou spásnou, hledajíce života smysl - to života koření... toužíce po stejném, toužíce po srdce chvění...Jen žádných slibů planých, jen nechati plynouti běh věcí možných i vysněných...Radoslav

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Jsem tady, srdce na dlani, ozvi se, zda můžeš, Hani. Časem nedá se zpět vracet, let je to už skoro dvacet, bydliště máš asi nové, tehdy ve čtvrti Masarykové s rodiči jsi bydlela, já jistý jsem si docela, že i Výšku zvládla jsi hravě a mě zas smutek přepad právě... špatným metrem, že jsem měřil, však kdo nechybil, nikdy nežil, tak se Jura chápe pera, snad napraví, co zkazil včera. Od srdce a na rovinu, chci ze sebe já smýt tu vinu a možná štěstí budu mít, štěstí v tom, že budeš chtít... Jura
Hodně Asi Natvrdlému Klukovi Odpustíš? Hledám Tě, víc v mém dalším inzerátu
Usměvavý, milý, pozorný a empatický by se rád seznámil se zadanou ženou z Brna a okolí. Mohu i dle domluvy dopoledne. Hledám dlouhodobý vztah založený na souznění, těšení se na sebe diskrétnost se samozřejmostí...najdu ?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 59 let
Plzeň