Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Ostrava

Centrum Ostravy, VŠ 55/178/75 = Hledám kamarádku pro sdílení pozitiv a komunikaci o všem co se sdílet chce. Nechci řešit nic zásadního ani nic měnit, stavět či bořit. Snažím se jen najít někoho pozitivního se zájmem o kulturu, fotografii, umění, cestování a třeba věci mezi nebem a zemí. Člověka který ví, že život má jen ve svých rukou.
Hledám nové kamarádky, kamarády. Dobrých kamarádů není nikdy dost. Na návštěvy, popovídání, procházky, výlety, cestování, hory, do přírody, za kulturou, posezení v restauraci, pizzerií, společenské akce, vystoupení zpěváků, zpěvaček, skupin. Havířov, Orlová, Ostrava a blízké okolí.
Žena, slečna na přátelství ? Výlety, kino, procházky atd.. :)
Jsem podivín, který sedne hodně málo lidem. Introvert( je to dost znát), který se snaží změnit.Jsem hodně upřímná a to je někdy můj velký problém. Sarkasmus, černý humor, pc hry, marvel, káva, kresba, metal, umění, anime, jídlo, příroda, knihy, antik apod Hledám někoho pohodového..tzv. do každého počasí, kdo má svou hlavu a nenechává se ve všem strhnout společností. Hledám hlavně kamarádku, ale s ženskými je to těžké :D Psát mohou i muži, předem říkám že nehledám vztah, jsem šťastně zadaná :)
Hledám kamarádku k občasným schůzkám, na kafe, do kina, divadla, procházku, možná i na ryby... Čas ukáže. Ostrava a okolí.
Hledám milou, pohodovou sympaťandu z Ostravy a blízkého okolí (věk max 29 let) pro různé společné aktivity (povídání, procházky, sport, kultura, zábava, cestování), tak třeba se na mne usměje štěstí. A ty . . .
Možná jsem naivní a velký snílek,když stále věřím na přátelství na celý život. Moc ráda bych našla kamarádku ze kterou bychom byly spřízněné duše a rozuměli bychom si beze slov. Stále věřím že někde si a hledáš to samé jako já,jen se ti nedaří nalézt. Co ti mohu nabídnout? Mohu ti nabídnout že tady pro tebe vždy budu,pak že budu k tobě vždy upřímná ať se děje cokoliv a také svůj čas který bych ti dala a to moc ráda. Tak budu doufát a věřit že se ozveš :-)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 45 let
Brno
Muž | 66 let
Praha
Ahojte:) Jsem 34-letá vdaná maminka 2 raubířů (4 a 2 roky) a hledám tímto kamarádku či kamaráda, kteří jsou na tom podobně ke trávení volného času (k výletům, víkendům, akcím,atd.). Mám ráda procházky, sport ( i když k tomu není moc času), posezení na kávě či v čajovně. Jsme z Šenova u Ostravy. Více již soukromě.
Hledám kamarádku SŠ, VŠ (hetero) na pokec u kávy, nebo jen tak občas zajít koukat po obchodech.....

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Velké Meziříčí
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 66 let
Praha
Muž | 45 let
Brno