Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarádka : Dopisování a přátelé : Ostrava

rád poznám kamarádku na nezávazné psaní
Hledá se žena, která není ovlivněna konzumním smýšlením o životě. Je milé, příjemné a usměvavé povahy. Spřízněná bytost, se kterou se dokážeme vzájemně pohladit po duši, se kterou můžu vést citlivou, jemnou a obohacující konverzaci. Ženu se zájmem o kulturu, sport a relaxaci. Je mi 33 let, jsem vysoký 192cm, štíhlé postavy, inteligentní, spolehlivý a neustále s dobrou náladou. Bydlím a pracuji v Ostravě. Budu se těšit na Tvou případnou odpověď. Přeji Ti pěkný zbytek dne.
Hledám KAMARÁDKU. Jsem mladá žena, která se rozhodla, že o vztahy nebo přátelství s benefitem nemá už zájem, ale cítí se osaměle. Takže hledám kamarádku, která už taky potřebuje trávit chvíle s někým jiným, než zamilovanými páry a s kterou můžeme zahořkle nad vínem plánovat naši bezchlapskou budoucnost a stát při sobě, zatímco společnost nás tlačí do něčeho jiného. Nevím, jestli jsem na správném místě, ale nevím, kde jinde někoho takového potkat, tak zkouším. Vážně jsem žena, žádný úchyl.
Hledá se společnost na dlouhé (pod)zimní večery a třeba nejen ty :) Zasportovat si, zajít si do kina, na kafe...a uvidíme, co bude dál. Pokud bys byla VŠ, nekuřačka, bylo by to fajn ;)
Dobý den: Vdovec hledá touto cestou,s přízněnou dušičku zatím jen meili a pak se ukáže.
Hledám milou, pohodovou sympaťandu z Ostravy a blízkého okolí (věk max 29 let) pro různé společné aktivity (povídání, procházky, sport, kultura, zábava, cestování), tak třeba se na mne usměje štěstí. A ty . . .
Nemám to zrovna nejlehčí najít si a seznamit se s holkou jsem takovy tišši.I já už bych moc rád našel první lásku a poznal všechno to krásne.Třeba je zrovna teď ta spravná chvíle a mít štěstí na to tě najít.Krásny teplý podzim a poslední paprsky slunce které nás zahřeji po těle a naše láska v srdci

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Ostrava
Muž | 65 let
Praha
Muž | 39 let
Velké Meziříčí
Ahoj. Hledám pohodovou kamarádku třeba maminu,která potřebuje občas vypadnout z toho rodinného kolotoče na hory, do kina,divadla, zasportovat, jen tak pokecat o všem možném i nemožném. Sportovně jsem vcelku všestranná, krom teda běhu. Vše rekreačně. Ostrava a okolí
Ahoj,hledám někoho na psaní.
Jelikož nemám moc příležitost se s někým seznámit tak to zkouším zde. Hledám někoho na dopisováni nebo kamarádství. Mezi mé zájmy patří především hudba a pc hry. Občas se podívám i na nějaký film či anime, baví mě hraní na kytaru a rád chodím do přírody.

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Velké Meziříčí
Muž | 65 let
Praha
Muž | 37 let
Ostrava