Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé : Ostrava

Ráda bych si našla kamarádku s kterou bychom trávili čas spolu,a byly tady jedna pro druhou kdykoliv,a pokud bych tě tady nenašla tak bych byla ráda alespoň za psaní s někým kdo by o to stál. Jsem velmi obětavý a hodný člověk na dnešní dobu až moc,ale já jiná nebudu a ani být nechci. Tak snad se ozveš a já budu moc štastná kdyby ano :-)
Hezký den všem. Hledám touto cestou ženu na dopisování. Je jedno, zda jsi L, či hetero, která se hledá.. důležité je mít si o čem psát.. Nevadí mi jakékoliv téma,avšak to neznamená,že v prvním vzkazu popíšu jak to mám já..to je někdy horší než si psát s mužem..
Ahoj holky. Našla by se tady nějaká sympaťačka na občasný výlet na hory, popř. nějaký sport rekreačně a k tomu pokec? Díky a hezké svátky.
Chtěla bych zažít něco pěkného.Poznat nepoznané.Něco po čem toužím už dávno.Jen jsem k tomu dosud nenašla odvahu.Ale myslím si,že teď už nadešel ten správný čas to změnit.Už nechci dál skrývat své pocity a touhy,ale chci jim dát volný průchod....Dopisování by se mohlo stát tím prvním krokem-impulsem,který to všechno změní a já se budu moci cítit svobodně a šťastně.A se mnou i ty....Budeš-li chtít.Na věku nezáleží.Ani na ničem jiném.Jen na tvé touze,na tvém odhodlání...Budu moc ráda,když napíšeš.