Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé

Ahoj, hledám kamarádku na hezké psaní, třeba i na vyměnění pár fotek, nebráním se později ani osobnímu setkání. Děkuji za všechny odpovědi.
Ahojky všem děvčatům, hledám kamarádku na psaní a povídání o všech příjemných i těch méně příjemných věcech
Prázdno, pusto. všude okolo je ticho. Pročítám inzeráty jeden za druhým, hledám slova co budou patřit jenom mně. Čekám až ucítím něco, co mě donutí se zastavit. A tak mi život utíká mezi všemi těmi inzeráty co už jsem pročetla. Motám se v kruhu, hledám východ, mučím se slovy. Tolik zoufalých žen, tolik přetvářky, tolik úsměvů ze kterých mrazí. Prázdné obhajoby těch prázdných životů. Nechci taková být, a Ty?
Ahoj. :) Ráda bych tímhle způsobem našla nějakou L kamarádku. :) Prostě fajn slečnu, se kterou se můžeme společně smát, něco podniknout... Moc ráda chodím do přírody, čtu a sportuju, ale zajdu ráda i pokecat do čajovny nebo tak. :) Na tom, odkud jsi, nezáleží. Budu se těšit na odpovědi.
Ráda bych našla vzrušenou ženu..
Ahojky,chtela bych si s nejakou slecnou dopisovat a casem i vic kdyby si chtela,budu rada kdyz se ozves.:-)
Napiš...nudaa.....pokecáme
Jmenuji se Katka, je mi 35 let, jsem vdana, mam 2 deti a rada bych nasla touto cestou kamaradku, ktera by si semnou chtela dopisovat. Budu se tesit.
Ahojky, hledám fajn holku zatím na dopisování, při vzájemných sympatiích i víc:)
Ráda bych našla dopisování co se nebude točit okolo intimností ani seznámení.