Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Lesbické dopisování : Dopisování a přátelé

Hledám mírnou slušnou charismatickou ženu, SŠ, VŠ, která si váží lidských hodnot, chybí jí něha, pochopení, opora a sdílení.

Ahoj, jsem 24 letá mamina na mateřské. Objevuji sebe samu, zjišťuji že mně láká nepoznané, jako by mi stále něco chybělo ale ve skutečném světě se bojím předsudků. Nemám žádné zkušenosti co se žen týče ale mám chuť učit se novým věcem a poznatkům.

...je to těžké, ale stále jsem to nevzdala. Jsem tu a tady mě máš! Chci Tě!

Ahoj, Hledám kamarádku na žhavé dopisování a nějaké ty lechtivější fotečky :* :) Mám ráda dámskou společnost a jsem velmi submisivní kočička :)

Hledám milou a sympatickou holku na psaní, při vzájemné sympatii se uvidí :-)

Ahoj našla by sa tu milá osoba najlepšie žena max do 35rokov co by pokecala popripade mi ukazala mesto Strakonice ak je odtial alebo to tam pozná a žasli by sme aj von

Výkonný NAS QNAP

Ahoj, hledám ženu ze smyslem pro humor nejlépe starší na dopisovaní. Cerca, muy cerca pasan la noche los amantes. Giran juntos en su sueno, cercanos como dos páginas de un libro que se leen una a otra en lo oscuro. Cada una sabe todo lo que sabe la otra, aprendido de memoria, de arriba abajo.

Ahoj, hledám "kamarádku" na dopisování......

Ahoj, hledám "kamarádku" na dopisování a možná nějaké ty fotečky.