Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přáteléBrno

Rad bych si psal s milou, veselou holkou. O vsem a o nicem, vazne i nevazne. Nejradeji casem po WhatsAppu. Byl jsem dlouho v zahranici, kde jsem pracoval ve vyzkumu, pred par lety jsem se vratil do CR, a nejak se mi uplne nedari nalezt spriznenou dusi, ktera by na me mela cas. Mam rad hudbu, tancovani, technologie a IT, sport...temata se najdou. A neboj, za textem se nebude skryvat "tlusty osklivak" - 4xVS 175/74 sportovni postavy, i kdyz to nema na psani podle me zadny vliv :)

Hledám kamarádku na psani a povídání o všem možném a i nemožném. Kamarádku takovou, abych se na ní těšil a ona na mě.... Osobnímu setkání se nebráním....

Kdyby tak jen písmenka měla tu kouzelnou moc a uměla nám otevřít oči. Kdyby tak slova byla pohlazením po duši a věty teplým pelíškem pro ztrápená těla... kdyby básně na svých křídlech odnesly člověka do země věčného slunce a švitořících ptáků a stránky se staly naší hvězdnou peřinou. Uléhat tak na polštáři fantazie a probouzet se do paprsků inspirace... V takovém světě bych si jářku přál žít. Nechceš se přidat?

No jak to říct..., prostě mi chybíš a určitě Ti chybím taky. Přece se můžeme zase na sebe těšit a znovu začít Žít... Já inteligentní, nezávislý, 54 - letý chlap z Brna, střední postavy, šikovný, mazlivý, dlouho zadaný. Ty - osamělá, nebo zadaná, nekuřačka z Brna nebo sem dojíždějící.

Najde se někdo na dopisování s vězněm ?Jde o ml. muže 32 let, hodného, veselé povahy, sympaták který poprve v životě šlápl kam neměl.

Je tu někdo, kdo by si každý den napsal pár slov jen tak o životě?

Dopisování s vdanou, přirozenou, hodnou i zlobivou ženuškou? Pojďme se topit i proplouvat milými písmenky. Věk a prsatost nerozhoduje. Jsi?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 30 let
Tábor
Muž | 52 let
Brno
Muž | 58 let
Praha

Najdu blízkou ženu na psaní i tímhle způsobem? Na příjemné a inspirativní psaní..a dal uvidíme? Bez narušení soukromí..

Chci si jen psát......o všem. O radosti, o smutku, o lásce, o zradě, o snech, o tom co bylo i o tom co bude. Upřímně a spontálně. Dej vědět, pokud máš stejnou touhu.

Napsat si par písmen a pak uvidíme... ? Bez vekoveho omezení a narušení soukromí.Budu se moc těšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Brno
Muž | 58 let
Praha
Muž | 30 let
Tábor