Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s ní : Dopisování a přátelé : Brno

PŘEMÝŠLEL JSEM, že zkusím najít holku Z CELÉ ČR, několik dní se mi tento inzerát utváří v hlavě, tak uvidím. . Objevím tu holku bez závazků(edit.: znamená bez dětí) přibližně mého věku (klidně mladší nebo i o trochu starší), která hledá vážný vztah s výhledem založení rodiny Třeba jsi zjistila až teď, že něco podobného chceš, možná ses věnovala kariéře nebo si užívala života cestováním a zálibami nebo se věnovala akademické sféře....uf je to moc dlouhé nevejde se mi to sem. :-))
Ahojky najdu fajn kamaradku na pismenka nebo treba vztah,bydliste ani vek nerozhoduje.
Nabízím inteligentní ženě s fantazií příjemný "písmenkový flirt" i psaní o obyčejných věcech a každodenních starostech i radostech.
Ahoj najde se tu zlobivá holčina co ráda provuje je s ní sranda ,ale zároveň dokáže být občas vážná.
Hledám kamarádku; upovídanou, gramatiku ovládající, se širokým spektrem zájmů. Je mi jedno, odkud jsi, hledám primárně psaní, ale nebudu se bránit setkání, pokud bys měla opravdu zájem.
Hledám kamarádku: smysl pro humor, sport, realitu všedního dne, nevšední zážitky, obohacení ducha a ten šestý. Možno protřepat, hlavně ale nemíchat.
Neposledná písmenka s vyzrálou a vyvinutou... duší. Sdílení, radost, obohacení ideálně vdané se mnou, spokojeně ženatým mladším mužem :) Tak co Ty na to?

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava
Hledám příjemnou kamarádku na psaní a vše co nám může být dovoleno...bez věkového omezení...bez narušení soukromí.Budu moc rád, když se mi ozveš.
Ahoj, hledam kamarádku do pohody i nepohody, takovou, na kterou se budu každý den těšit a se kterou si budeme navzájem dodávat chuť do života :). Ze začátku klidně jen psaní a až pak živá schůzka :)
Ahoj.Hledám mladší ženu na erotické psaní.A zatím se žádná nenašla.A psaní slušně.??

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Ostrava